Autor Zpráva
BuGeR
Profil
Zdravím.
Chtěl jsem se zeptat, zda nevíte o nějakém hostingu, který:
- Má nekonečno subdomén, mysql databázi a ftp účtu.
- Má minimalni kapacitu na ftp 3gb
- Je poměrně rychlý a dostupný
- Pod 500 kč / rok
- Mimo endora.cz
Děkuji :-)
Timehosting
Profil
Mohu nabidnout Timehosting.cz
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Podle čeho usuzujete že se vejde do 500 Kč rok / když poptává neomezeně subdomén 3 GB+ apod.?
armin
Hosting armin.sk
Profil
Karel Dytrych: Subdomény nikterak nezatěžují server, spíš jde o to, že dotyčný má zájem provozovat více projektů na různých subdoménách a nechce byt komunisticky omezován na 10 subdomén, nebo na 3 databáze apod.

Jinak pokud by jste někdo věděl o mobilním operátorovi který mi umožní volat neomezeně na všechny čísla v rámci EU za 500,- Kč ročně, dejte vědet. Zatím jsem neviděl v žádné reklamě (co je zdarma v TV) tuto nabídku :)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
armin:
Karel Dytrych: Subdomény nikterak nezatěžují server, spíš jde o to, že dotyčný má zájem provozovat více projektů na různých subdoménách a nechce byt komunisticky omezován na 10 subdomén, nebo na 3 databáze apod.
>
Jinak pokud by jste někdo věděl o mobilním operátorovi který mi umožní volat neomezeně na všechny čísla v rámci EU za 500,- Kč ročně, dejte vědet. Zatím jsem neviděl v žádné reklamě (co je zdarma v TV) tuto nabídku :)

Nemyslel jsem to tak že subdoména je sama o sobě náročná na hosting... my je máme třeba řešené automaticky existencí/neexistencí adresáře.... Ale logicky větší počet subdomén => větší počet projektů => větší počet návštěvníků => více procesorového času... Proto jsem se jen ptal podle čeho usuzuje, že se vejde do 500 Kč na tom Timehostingu.

Nevíte ještě kde čerpat za 500 Kč neomezeně benzínu? :)
mckay
Profil
BuGeR:
- Mimo endora.cz
Mohu se zeptat proč? Když si u nich zaplatíš plus program, mělo by to odpovídat. Pokud plánuješ několik projektů pod jednou doménou, máš to za 18Kč/měsíc. Pokud bys těch domén chtěl víc tak to máš 18Kč/měcís + 18/doména měsíčně. Endora má dobrou podporu a za poslední tři měsíce nespadla ani jednou - je pravda že před těmi třemi měsíci měla tuším špatný týden, když jim někdo shazoval databázi, ale už je to ošetřené.

Karel Dytrych:
Nevíte ještě kde čerpat za 500 Kč neomezeně benzínu? :)
Tuším že v Rusku to není problém :)).
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
mckay:
Karel Dytrych:
„Nevíte ještě kde čerpat za 500 Kč neomezeně benzínu? :)“
Tuším že v Rusku to není problém :)).

No mozna spis na ukrajine nez v rusku... Staci najit spravnej kohout..
endora
Profil
Predpokladam nejake spatne zkusenosti s Endorou jinak by to nebylo primo v zadani :)
warman
Profil
endora:
hodne lidi ma s endorou spatne zkusenosti, ale nerikam ze je to spatny hosting :) jen je to hosting pro projekty, ktere nevydelavaji a ktere ani vydelavat nebou a jsou pro zabavu :)
nerad bych kvuli vypadku serveru prisel treba o 500 kč, nebot to nikdo nezaplati :)
armin
Hosting armin.sk
Profil
warman: nerad bych kvuli vypadku serveru prisel treba o 500 kč
Pokud výpadek v řádu pár minut představuje ztrátu v řádu stovek Kč, proč se pak hostuje na hostinzích a ještě se smlouvá měsíčně desetikorunová cena na jednokorunovou cenu? Neznám tvé projekty a kde hostuješ, ale 90% lidí je takovýchto, že defakto zadarmo chtějí 100% dostupnost, nonstop podporu (která navíc programuje celé projekty klientům zdarma) a když dostanou odpověď z podpory za 2 hodiny místo 5 minut, tak je konec světa :)

0