Autor Zpráva
jogurt
Profil
Zdravím,
chtěl bych se zeptat klientů hostingu web4ce.cz na zkušenosti s touto firmou.
Ve fóru jsem něco našel, ale je to většinou tak dva roky staré, což nemusí být aktuální.
Zajímá mě hlavně přístup podpory ke klientům. (Nefunkční podpora byl důvod, proč jsem odešel od Isolu a nyní odházím od Kapusty.)
Davex
Profil
Mají tam dost drastický FUP, někteří měli problémy s načítáním většího množství obrázků na levnějších tarifech, ale u některých webů to vadit nemusí.

Pardon, s přístupem podpory zkušenosti nemám.
jogurt
Profil
Diky za upozorneni. Temto hodnotam jsem nevenoval moc pozornosti, nicmene pro soucasny projekt to bohate staci.
Tak je holt ozkousim sam:-)
warman
Profil
já si naopak myslím, že FUP je celkem dobře postaven... u mini za 64kč souběžně pripojenych 30 lidi, to znamena cca nějakých 600 různých IP adres za hodinu. Dostačující. Navíc semka Krajčířovič prodal svůj hosting, takže určitě věděl co dělá. zadny problemy s nema nebyli. Přemýšlels o timehosting.cz? nebo taky station.cz je podle mě dobrý-nemáj žádný FUP,ani nic takovýho
armin
Hosting armin.sk
Profil
Dívám se, tam je omezena i konektivita, což v některých příkladech nemusí byt zrovna ideální - u nejvyššího tarifu to jede až 128 kB/s (1MBit). Otázka zní, zda není lepší nechat doma běžet eeePC se směšnou spotřebou elektriky - upstream je v dnešní době v drtivé většině v domácích připojeních několikanásobně vyšší než uvaděný 1MBit.
imploder
Profil
armin:
To bude asi rychlost přenosu na 1 klienta, takže celkem to bude max. 120 MBit/s.
armin
Hosting armin.sk
Profil
imploder: Nevím, já mám třeba klienty, co si na ftp nahrávají data pro tiskárnu. Myšlenka, že si dejme tomu tiskárna bude stahovat jedno dopoledne podklady je docela úsměvná. Ale pokuď to má sloužit pro nějaký tuctový blog čtený autorem a vyhledávači, tak je to ideální volba...
warman
Profil
armin:
presne jak pise imploder, je to omezeni na klienta a navic az po vycerpani fupu, ktery je docela dobre nastaven-100GB na mesic staci obvykle. jestli nestaci, tak si objednam vyssi balicek, kde je 500GB ci 1TB(ktery jde zvysit na 2TB), jen pro info, cca 3,3Mbits je ona rychlost, pri ktere stahnu max 1TB za mesic :).
Armine, promin, ale posledni dobou se mi zdas takovej urypanej, krize dolehla? :D
armin
Hosting armin.sk
Profil
warman: Pro mne za mne, ať si to poptávající klidně objedná. Je fakt, že zde řešený hosting není zdroj klientů tak dobrý, jako jeden nejmenovaný hosting s perfektním zabezpečením. Vycházel jsem pouze a čistě z vlastního pohledu na věc, nepoznačeného svojí aktivitou, nebo vidíš, že zde něco nabízím, linkuji, podstrkuji?
A ad krize - nevím, ale řekl bych, že v poslední době zde nějak extra nepřispívám, není na to čas.
warman
Profil
armin:
já neřekl, že něco nabízíš (i když ve své podstatě je ti i tak reklama -pod nickem nápis hosting armin.sk :) ). Mě se právě naopak web4ce v tomto ohledu líbí-člověk ví na čem je a co má za omezení, na každým hostingu není člověk neomezen, i když platí třeba 1500 měsíčně. Tady ví, co za ty prachy může maximálně dostat.

ad krize- to buď rád, i když vím, že virtuální svět ta krize postihla zhruba nejmíň, ba naopak, někteří lidé z nedostatku práce začli hledat klienty na netu, nechali si dělat weby atd.
armin
Hosting armin.sk
Profil
warman: Mě se právě naopak web4ce v tomto ohledu líbí-člověk ví na čem je a co má za omezení,
Jistou logiku to má a netvrdím že je to na škodu věci, akorát občas bejvaj tyto omezení (mnohdy záměrně) špatne interpretovány a prezentovány a je to vesměs slovíčkáření. Pokud máš zkušenost s nimi a dobrou, tak je to fajn, rozhodně takováto zkušenost pomůže jogurtovi při rozhodování.

já neřekl, že něco nabízíš (i když ve své podstatě je ti i tak reklama -pod nickem nápis hosting armin.sk :) ).
Já za to nemůžu, že to mám v této sekci. Nežádal jsem o přidělení ani o identifikaci lidí spojených s hostingem v této sekci. Je to tak a musí se s tím všichni smířit.
Joker
Profil
warman:
i když ve své podstatě je ti i tak reklama -pod nickem nápis hosting armin.sk :)
To není reklama, ty značky tu dostávají zástupci hostingů jako takové upozornění pro návštěvníky, že autor příspěvku je v daném hostingu zainteresovaný.
Pavel Dumbrovský
Profil
Jsem u web4ce čerstvě a zatím byla spokojenost až na drobné výpadky, ale ty se opakovaly např v 23 hodin, takže asi nějaký restart serveru či něco. Dneska to je ale tedy síla. Už asi hodinu je přístup na všechny moje stránky značně v p***** . Odpoledne se na chvíli stalo něco podobného, z podpory psali že to přetížil něčí skript a už ho odstřihli, jenže teď tam podpora už není a hosting je v háji.. :(
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Pokud hostuješ projekt, který si nemůže dovolit výpadek, nemáš s ním chodit tam, kde nemáš nonstop podporu. Když se něco podělá v pátek večer, nemáš jistotu, že to náhodou nebude fungovat až do pondělního rána.
warman
Profil
djlj:
nonstop tech podporu ma u nas jen ovocnej hosting :D
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
warman:
Já myslím, že se najde plno hostingů, kde se dovoláš nebo dopíšeš kdykoliv.
warman
Profil
djlj:
to bylo mysleno ironicky a s nadsazkou. Jinak mas pravdu, ale platit cca 500 mesicne je malokdo ochoten platit ;) ovoce je asi tak opravdu jediny lowCost hosting v čr s 24h full podporou, bohužel si občas říkám
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
My na G-Hosting.cz máme podporu taky nonstop. I když tady to neznamená, že někdo někde vysedává v kanclu. Ale dovoláš se :).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0