Autor Zpráva
piiiiiiiip
Profil
Hledám free hosting na kterém je možné zpustit forum,přesneji phpBB3.
Hitman
Profil
Jak bude fórum náročné? Vyzkoušel jsi některé nejznámější hostingy? Např. ic.cz, nebo wz.cz.
Nox
Profil
Zkoušel jsem na IC.CZ, přišlo mi to dost pomalý... zkus timehosting, to je skoro free
warman
Profil
lol, skoro free :D:D
piiiiiiiip
Profil
ic.cz jsem zkousel a tam to prave neslo a narocnost fora:
* MySQL 3.23 or above (MySQLi supported)
* PostgreSQL 7.3+
* SQLite 2.8.2+
* Firebird 2.1+
* MS SQL Server 2000 or above (directly or via ODBC)
* Oracle
warman
Profil
piiiiiiiip:
uprimne se musim zasmat :D to cos napsal, tak neurcuji narocnost toho fora ;) bylo mysleno navstevnost toho fora
Nox
Profil
piiiiiiiip:
resp. toto není náročnost ale spíš požadavky na softwarovou vybavenost
piiiiiiiip
Profil
Ano,Potrebuju sehnat free hosting na kterym se to rozjede
Davex
Profil
Seznam českých freehostingů se víceméně nemění. Z těch oblíbených zbývá ještě Endora, Hy.cz a Pipni.
Lamicz
Profil
To nejede rozumně ani na placených, natož na free...
P.S. Je na tom internetu něco jiného než phpBB fóra? (odpověď ve stylu "ano, punBB fóra" neberu :P)
warman
Profil
piiiiiiiip:
Ale my se te celou dobu ptame NA NAVSTEVNOST! nebo jesli si chces jenom otestovat funkce toho phpbb fora, tak si stahni http://www.wampserver.com/en/

jinak, na ic.cz na 489745641878943545764514867842318676512348674567675143786% phpbb3 jede.
tady je seznam freehostingů http://www.hostingy.cz/freehosting-php+s1.html a podle me na 100% to pojede. pcohopitelne musis nastavit chmod,... tak jestli kvuli tomu ti to nejelo, tak si poradne rpecti faq o instalaci phpbb3 ;)
piiiiiiiip
Profil
Mnoo vzhledem k tomu ze se to forum snazom zalozit nema navstevnost zadnou xDneodpovedel jsem protoze sem myslel ze vam to dojde xD
Joker
Profil
piiiiiiiip:
Mnoo vzhledem k tomu ze se to forum snazom zalozit nema navstevnost zadnou xD neodpovedel jsem protoze sem myslel ze vam to dojde xD
Jestli je to fórum plánované na nulovou návštěvnost, bude chodit skoro na čemkoliv SDHC
Nevím jak phpBB3, ale třeba na WebZdarma jelo phpBB2, pokud tam psalo míň než asi tak 15 lidí najednou MMC

Čili bez udání návštěvnosti vůbec nemá cenu to hodnotit MemoryStick
warman
Profil
piiiiiiiip:
samozdrejme ze chapem, ze bude zezacatku nulova, ale ta navstevnost poroste (predpoklad) do nejake vyse, nas zajima do jake. Kazdopadne rozjedes ho na vsech freehostinzich. Ale urcite jit s nim jedine do placenyho CompactFlash

Joker:
zapomel si na compactflash, tak jsem ti ho doplnil ;)
piiiiiiiip
Profil
OK dik zkusim to phpbb2
Joker
Profil
piiiiiiiip:
OK dik zkusim to phpbb2
To nebylo to, co se tu snad všichni snažíme… no, to nemá smysl. Tak hodně štěstí.
piiiiiiiip
Profil
Ja vym ze tohle mi nenaznacujete ale ridim se zasadou radsi neco nez-li nic.
Joker
Profil
piiiiiiiip:
ridim se zasadou radsi neco nez-li nic
Nebylo by lepší se řídit rozumem?
Z ničeho tu nevyplývá, že zvolit phpBB2 místo phpBB3 něčemu pomůže. Já bych raději použil phpBB3 než 2, sice s ním nemám moc zkušeností, ale na zběžný pohled se zdálo kvalitativně výrazně lepší. Pokud se mluvilo o WebZdarma, tak tam by phpBB3 fungovat mělo (byť tamní archaická verze PHP už splňuje požadavky dost těsně).

Ostatně nač o tom debatovat tady, když je tak jednoduché si to vyzkoušet.
Problém je v tom jak to bude fungovat. Jestli to má být fórum pro nějakou uzavřenou skupinku řekněme maximálně desítek lidí kde zřídka bude připojených víc než 10 lidí současně, tak budiž.
Má-li to větší ambice, tak placený hosting. Nestojí-li ten projekt za to do něj vrazit pár stovek, vykašlal bych se na něj.
piiiiiiiip
Profil
Ano ten rozum mi rika kdyz si nezprovoznil phpbb3 zkus phpbb2.

0