Autor Zpráva
xmark
Profil
Když jsem začínal psát weby, jevil se mi ic.cz jako nejlepší free hosting (rychlost, databáze, přehlednost, nízká otravnost reklamy, většina jistě pamatuje), takže tam mám ještě teď tři weby, které mají jakousi návštěvnost.

Teď jsem chtěl na jednom z nich aktiovovat databázi a (možná ne úplně vinou ic.cz) to skončilo nepříjemným stavem, kdy databázi mám z pohledu administrace aktivovanou, ale phpmyadmin žádnou nevidí a nemám právo z něj zřídit novou.
Telefonický support neexistuje, mail / IM taky ne, fórum odstaveno, našel jsem jen jakýsi formulář, který měl poslat zprávu někam. Vypsal jsem, je to 36 hodin a reakce žádná.

Takže mě jednak zajímá, co si myslíte o pozici ic.cz na trhu free hostingů v současnosti, a dále pak, jak tu situaci řešit. Zřízení nové domény jinde není problém, jen bych nerad přišel o tu zmíněnou návštěvnost.
mckay
Profil
xmark:
Pokud se tu objevím warman, skoro jistě ti řekne, že ic.cz je úplně k ničemu, protože se tam o to nikdo nestará. To i to wz.cz je lepší, tam aspoň funguje nějaké to fórum.

Jinak, vždycky jsem doporučoval endoru, ale od té doby, co zavedli plus program mi tak trochu přijde, že se snaží všechny dotlačit do toho, aby si ho pořídili. Mám teď dost časté problémy s ftpéčkem - nemůžu přenášet větší soubory, více souborů naráz atd., protože se zaručeně během přenosu odpojí a rozhodně to není způsobeno rychlostí uploadu, nebo stabilitou netu. I přes tohle bych jí ale stejně raději preferoval před wz.cz nebo ic.cz.
warman
Profil
mckay:
přesně tak :D
xmark:
Co vim ohledne administrace, tak databázi má nárok jen na jednu, možná chápu blbě tvou otázku... Jinak jejich http://phorum.ic.cz/ funguje neustale co vim. Tak zkus napsat i tam.
xmark
Profil
warman:
Mně stačí jedna. Ale stalo se to, že jsem přes jejich administraci databázi tzv. aktivoval (ať už to ve skutečnosti znamená cokoliv), to pole je zelené, vidím tam přihlašovací údaje, ty fungují, phpmyadmin se otevře, ale tam je hláška Žádná databáze.

Na webu mají hlášku, že fórum je odstaveno. Takže za odkaz dík, zkusím to tam pořešit.

0