Autor Zpráva
1Rostak
Profil
Jaký hosting ONEbit.cz nebo hostingsolutions.cz máte někdo zkušenosti co je lepší myslím hlavně rychlost načítání stránek.Přemýšlím zatím pro jeden web a nějaké subdomény.Časem to možná rozšířím na víc domen.Teď mám hosting u rightway.cz ,ale poslední dobou nekomunikují (už 14 dní mi nezvedají telefon ani na email žádná odezva jen automat)tak ,když mi teď končí předpaltné tak bych chtěl odejít jinám.
warman
Profil
1Rostak:
a o cem s nema potrebujes komunikovat? pokud vim, tak na rightway si nikdo moc nestezuje :) kazdopadne ja se priklanim spis k onebit, nebot je na trhu dyl a jede stabilne :) na hostingsolutions si taky ovsem nikdo nestezuje, je to tezky, ale jestli si myslis ze za 50 korun je muzes otravovat s kazdou blbosti, tak ti kazdy po chvili prestane zvedat telefony :)
ninja
Profil
ONEbit.cz je nadprůmerný hosting v kategorii hostingů s cenou kolem litru ročne. Podpora funguje. S druhým jmenovaným zkušenost nemám.
1Rostak
Profil
warman:
No platil jsem víc ne těch 50Kč.A volal jsem jsem vyjímečně tak jednou 4měsíce a teď když jsem zavolal tak nido nikdy nezvedel telefon.
Plaváček
Profil
1Rostak:

S ONEbitem mám prozatím jenom dobré zkušenosti. Hlavně technická podpora je rychlá a profesionální, administrační rozhraní také vcelku ujde. Lze myslím doporučit.

Ansevan:

Hrome, proč vytahuješ rok staré vlákno?
Moderátor Chamurappi: Odstranil jsem ho. Nevím, co to zkouší, ale dělá to opakovaně.

0