Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Nevíte prosím někdo o službě typu Youtube, která by si nechala platit za to, že:

- tam nahraju svoje videa
- umístím si je na stránky
- bude je na vyžádání přehrávat ve flashi návštěvníkům mých stránek
- nebude tam strkat reklamy, jako to dělá Youtube a jiné servery
- nebude při kliknutí posílat lidi na svůj server, jak to dělá Youtube

Jak je vidět, použil bych Youtube, ale vadí mi, že by mi lidé utíkali na youtube a že by mi tam někdo strkal reklamy.
Yuhů
Profil
Kdybyste mi někdo chtěl radit, jak si nainstalovat ClipBucket, tak fajn, to umím. Sháním ale něco, co opravdu funguje a je to i pro enterprise použití.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Nemam zkusenost, ale slysel jsem o www.gravlab.com..
armin
Hosting armin.sk
Profil
Nevím zda něco v tomto stylu vůbec existuje. Ten traffic (nemalý) se musí z něčeho přefinancovat - z reklam. Pokud ale sháníte placenou službu, tak to Vám nabídne každý webhosting nějakou cenovou kalkulaci - podle potřebné kapacity linky a směru (NIX, SIX, tranzit).
Yuhů
Profil
Gen gravlab.com vypadá dobře, teď je ještě otázka, zda nemá servery moc daleko. Raději bych českou službu.

Na "každý webhosting" se nechci obracet, protože bych rád jednal s někým, kdo s tím už má nějakou konkrétní zkušenost. Abych taky nemusel testovat X flash playerů a hledat v nich bugy, prostě sháním někoho, kdo mi to nabídne v celku.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
jj, a proto bych oslovil gravlab s prosbou o testování... apod. Právě taky vidím největší problém se zaručenou funkčností a kompatibilitou než s trafficem...
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
O jaká videa by šlo? Takový systém mám napsaný, hotový, funkční :).
armin
Hosting armin.sk
Profil
CMSek pro videoarchivaci je kopec, dost z nich je i free. Co se týče serverového vybavení, stačí nainstalovat pár drobností. Kdysi se to pro jednoho klienta dělalo (konverze youtube => mp3), projekt neměl úspěch. Otázne je, jaká disková kapacita je potřebná a jaka lokalizace návštěvníků bude.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
?! Dopadlo to nějak?
Yuhů
Profil
Zatím to spí, ale zdá se, že alespoň zpočátku bude tak malý traffic, že se to vyřeší nějakým malým flashovým playerem a přenosem ze současného hostingu. Kdyby tam byla návštěvnost bouřlivá, tak jsem rád, že existuje ten gravlab, protože v tom případě by to klient zřejmě byl ochoten zaplatit.
warman
Profil
Yuhů:
pri te cene co gravlab nabizi by se dali najit urcite i lepsi reseni... Neco malo jsem slysel o http://www.streamingvideoprovider.co.uk/ ale cenove to stejny co gravlab :) jinak ja si myslim ze flashove prehravace (flowplayer,clipbucket,...) zas tak zabugovany nebudou. Nehlede na to ze flowplayer ma celkem cca 150KB, tak tam tech bugu zas tolik nemuze byt :)
Krakatoa
Profil
Nevím jestli to ulož to nějak brzy neomezí, ale teď má ulož to přímý odkaz na soubor videa…
www.uloz.to/live/
Moderátor Joker: Přepsal jsem odkaz tak, aby to mohl být pohromadě bez vyhvězdičkování
(bez mezer, s mezerama to dělá noční oblohu s hvězdičkama)
berkof
Profil
Yuhů: můžu doporučit http://www.streamhosting.cz/ jsem u nich pár měsíců a spokojenost.

0