Autor Zpráva
mgle
Profil
Dobrý den,
mám hosting u levne-domeny.cz (clevernet). Nevím, jestli je to pro problém důležité, ale když na ftp nahraji soubory, na stránce se to neprojeví. Příklad - smazal jsem index a web stále v pohodě běží dál. Vymazal sem cache, zkoušel webftp. Soubory se jeví změněné (smazané) při ftp přístupu (používám totalcommander), ale když zadám adresu, stále tam jsou ve staré podobě.

Čím to může být?
armin
Hosting armin.sk
Profil
Podpora levne-domeny.cz na to řekla co?
mgle
Profil
armin:
Fór je v tom, že se neozývá plus ani jejich web nejede 100% :(
armin
Hosting armin.sk
Profil
mgle: Jediné co mě napadá, že jim nejspíš odešel disk, Váš web sice jede, ale z jiného úložiště, než kam směřuje Váš FTP účet. Zkuste ještě pro sichr svůj web navštívit přes webovou proxynu: www.anonymouse.org

Pokud problém s aktualizací zůstane, tak to nejspíš bude tak jak jsem psal - že FTP účet nesměřuje tam, odkud se Váš web zpracovává web serverem.
warman
Profil
mgle:
jak rika armin. Pri takovych problemech bych se nebal semka vlozit tvuj web(v profilu ho nemas)- reklama to neni, obcas to celkem zasadne muze pomoct s resenim problemu :) no navic http://levne-domeny.cz/ nevypada moc dobre- nefunguji zadne podstranky (aspon tedka a me :D)-navic erorova stranka 404 odkazuje na jiny webhosting- nezda se mi to.
mgle
Profil
warman:
Máš pravdu - ale já ten hosting nevybíral. Stránky jsou www.krbyjanoska.cz > nekomentujte prosím vzhled a funkčnost, o to tu nejde : ))
mgle
Profil
Problém vyřešen podporou levne-domeny. Děkuji
warman
Profil
mgle:
a v cem byl nakonec problem? kdyby se tady objevil nekdy v budoucnu podobny dotaz :)

0