Autor Zpráva
onderfaus
Dobrý den,

prominte, že Vás tady otravuju ale už si nevím rady. Potřebuju najít webhosting pro stránky, kde jsou informace o jedné malé firmě. Jestli to pomůže stránky vypadají takhle http://onderfaus.wz.cz . Zatím jsou bez textu. No a ktomu webhostingu, potřebuju abych:

-mohl pomocí FTP přes total comandera přesouvat velké množství souborů a přes Macromedia Contribute lechce stránky upravovat
-měl vlastní email
-abych zadal www.nejakejmenostranky.cz a neblo by tam jak mám tedka já www.onderfaus.wz.cz

Prominte za tento dotaz, ale vůbec se vtom nevyznám, nevím který webhosting je stabilní, který by mi vyhovvoal a který je také za dobrou cenu. Našel jsem Gigaserver, Timehosting, Webfair, ale na internetu jsem našel, že měli, či mají nějaký problém, a proto se obracím tady na vaše forum. Web je pro známé a náročný není, ale aŤ když tuto stránku někde pošlou nebo někdo na ní zabloudí, ať se tam vždycky každý dostane
Darker
Endora.
Nevím co je „Macromedia Contribute“, snad ti to funguvat bude.
[btw]Nevěř blueboardu, udělej si vlasní mailform. Je spolehlivější a upravitelnější[/btw]
onderfaus
aha děkuji ti za radu ohledně mailformu, budu se o to zajímat jak vytvořit, ale teďka by mě hlavně zajímal, který webhosting by jsi mi doporučil? jinak Macromedia Contribute je program pro editaci strnek, které jsou na servru už nahrany. Připojuje se pomocí FTP. Když se připojí můžu stránku upravit aniž bych doma na D pomocí macromedie dreamwoeaver upravil a znova to tam kopíroval.
xmark
onderfaus:
Správa souborů přes ftp, vlastní email a doména, tzn. adresa www.nejakejmenostranky.cz, to jsou standardní záležisoti, které nabídne každý hosting.
Naopak o Macromedia Contribute jsem nikdy neslyšel, nevím co to je a řekl bych, že to je nějaká zvláštnost, která se bude vyskytovat minimálně. Stránky lze editoval na sposutu způsobů, já třeba používám pspad.
A hosting.. můžu doporučit třeba tu firmu, která má tady na fóru banner - vpravo dole.
onderfaus
Macromedia Contribute se na server připojuje pomocí FTP a jde to i na webu zdarma (mám to odskoušené), a ještě kolik je normální cena za měsíc prosím? no a platí se za doménu .cz myslím že nějakých 150 a to je za rok nebo měsíc?
DJ Miky
Doména .cz se pohybuje okolo 200 Kč za rok bez DPH. Ceny hostingu jsou individuální, ale s nenáročnými stránkami se můžeš vejít do dvou stovek ročně taky.