Autor Zpráva
xfree
Profil
Zdravím. Chtěl bych všechny potencionální vývojáře informovat o novém hostingu www.4smart.cz. Jde o hosting virtuálních serverů. Díky připraveným šablonám jsou hotové konfigurace RoR, PHP,... Není třeba nic instalovat a můžete rovnou pracovat.
imploder
Profil
A co za to? Nevidím tam nikde cenu.
Mike8748
Profil
no... když pominu chybějící info o poskytovateli, cenách, obchodních podmínkách,....

jde o hosting kde se platí strojový čas (tedy jako např. timehosting.cz). Po registraci 350kč kredit (na experimentování víc než dost)

xfree:
chtělo by to ještě zapracovat na tej administraci... třeba hlášky u vyúčtování typu "příchozí data: -2e-06 odchozí data -1e-06" jsou docela divný.

také jsem nikde nenašel nastavení limitů pokud jde o peníze. někdo bude z nudy mačkat f5 a mě to přijde na par stovek denně?
warman
Profil
hlavne by me zajimalo k cemu tam je ta antispamova ochrana, ktera je uplne k nicemu, kdyz ho umi obejit kazdy spambot a ja se netrefil ani napotreti, nebot opisovat 7378463879738092 pismen a cislic je pro me smrt, navic obcas je to pismeno tak svetly ze nejde poznat (napr IlLi...). testnu a uvidime :)
shaggy
Profil
xfree:
Ďakujem, neprosím. Ak mám používať niekoho hosting, očakávam aspoň nejakú úroveň a záruku, že mi zo dňa na deň nezmizne celý obsah. Toto vyzerá ako veľmi pochybná stránka nejakého študenta - dizajn, ako keby si niekto dnes zmyslel, že založí hosting a rovno tomu urobil web. A absencia akýchkoľvek informácií tú nedôveryhodnosť iba zdôrazňuje.

0