Autor Zpráva
hobr
Profil
Pěkný den, hledám hosting přibližně s parametry Hostmonsteru (cena/možnosti nastavení), který se stal pro mě nepoužitelný. Běžně se na mé weby nemůžu dostat i několik hodin (odpoledne a večer našeho času), padají DB, skripty se nestihnou vykonat atd... Přitom nic až tak náročného - jeden web na Drupalu, jeden na Textpatternu a pak několik malých statických webů bez DB.

Důležitá poznámka - nepotřebuji poštu, tu řeším přes GoogleApps u všech domén.

Virtual server nechci, měl jsem dva roky tu nejslabší konfiguraci u web4u a zdaleka jsem ji nevyužil, je to pro mě zbytečné drahé.

Díval jsem se na Wedos, který tu má reklamu, vypadá docela nadějně, ale mám trochu obavy, aby ta za půl roku nebylo horší, než co mám teď... Působí na mě jako začínající firma mladých kluků, kteří chodí rádi kalit - viz technická podpora o víkendu až od 12 hod ;)

Díky za tipy a nápady na služby, které se vám osvědčily.
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Dobrý den,

dovolím si zareagovat. Je to sice naše tvrzení, ale jen na vysvětlenou.

My jsme sice mladíci (tedy jak kdo), ale určitě nejde o nějaký "sranda" projekt. Vše detailně popisujeme na našem webu: http://datacentrum.wedos.com/ . Nic netajíme a tak u nás není žádné překvapení. Jsme plně profesionální projekt. Ano, podporu máme (zatím) jen v určité době, ale brzo ji budeme mít nonstop. Není to tedy kvůli tomu, že bychom chodili popíjet, ale kvůli tomu, že v sobotu ráno téměř nikdo nic nechce. A nás ve firmě bylo doposud málo (9 i s účetním a 6 programátory) na to, aby jsme měli podporu nonstop. Nyní máme nové kolegy, které zaškolujeme. Brzo budeme mít plně nepřetržitý režim zákaznické podpory (není byl jen dohled nonstop).

Na našem webu najdete i to jaké máme zkušenosti (více než 13 let), stejně tak i proč máme tak nízké ceny http://datacentrum.wedos.com/nizke-ceny.html . Je tam i to co chystáme: http://datacentrum.wedos.com/todo.html ale i to co jsme již udělali (všechny naše články včetně fotografií a videa).
Celý projekt je poměrně velká investice (velká budova, technologie, vybavení, lidi, přípravy, programování dělalo 6 lidí více než rok)... a určitě nechceme celou investici ohrozit jen nějakým neuváženým krokem.

Servery nepřetěžujeme. Máme jich za 5 měsíců (včera to bylo přesně 5 měsíců) fyzicky více než 60. Vše profesionální dvouprocesorové (XEON) servery FUJITSU s minimálně 24 (ale i 72) GB RAM... něco v blade řešení, něco jako rackové provedení. Foto na webu.

Projekt je v provozu 5 měsíců. Připravovali jsme ho od prosince 2009 na plný úvazek v 7 lidech. Nyní nás na projektu pracuje na plný úvazek 11. Aktuálně se staráme o více než 8 tisíc domén, je u nás několik tisíc webhostingů, mnoho MultiWebů (u nás neomezený počet aliasů, jinde je to multihosting). K tomu poměrně vysoké číslo VPS a také několik dedikovaných serverů.
Tady máte třeba soupis toho co jsme dokázali za 4 měsíce:
http://datacentrum.wedos.com/a/144/4-mesice-pote-123-den-zivota-hosting-wedos.html

Tady je kamera:
http://datacentrum.wedos.com/webcam/cam-dc.html
Ta místnost je přes 33m dlouhá, červené bomby s plynem FM200 jsou vysoké jak člověk... jen pro představu...

Každý si asi může udělat obrázek sám. Podle toho se můžete rozhodnout.
hobr
Profil
Díky za vyčerpávající odpověď - nabídku. Rozhodně ji zvážím.

Zajímaly by mne ale i další možnosti a zkušenosti ostatních. Díky!

0