Autor Zpráva
Hampy
Profil
Ahoj, obracím se na příznivce Jakpsatweb.cz s prosbou o radu.

Právě začínám "tvořit" webovky jednomu známému, který chce ale za každou cenu platit hosting, samozřejmě - koncovka .CZ prý zní lépe. Potřeboval bych poradit jak se dá taková doména objednat, kde je to nejlevnější atd. Podotýkám že stránky budou úplně obyčejné, takže není třeba nic extra...

Předem díky všem kteří napíšou.

Hampy
habendorf
Profil
Nějak tady motáš hosting a doménu, to jsou dvě věci. Doména .cz bude stát cca 800/rok.
Martin Kuželka
Profil
Doménu .cz můžeš objednat třeba na www.domena.cz , www.domeny.cz , www.forpsi.cz - ceny jsou myslím skoro všude stejné (tedy cca. 1200Kč za první rok).

Z tvého dotazu jsem nějak nepochopil, jestli se ptáš pouze na doménu nebo i hosting...
Hampy
Profil
Jé, tak sorry. Doménu chce mít www.rybarskepotrebyteplice.cz a hosting - na ten se ptám vás zkušenějších...
Hampy
Profil
Jinak děkuju, omrknu to...
Martin Kuželka
Profil
Furt ale nevíme, co za hosting potřebuješ. Chtělo by aspoň naznačit, kolik ten web bude mít MB, jestli chceš využívat PHP, db apod.
Timy
Profil
doufám, že nebudu obviněn, že jsem nějaký tajný agent onoho hostingu, protože už jsem ho asi dvakrát doporučil, ale pokud nepotřebuješ nic superextra, zkus www.hostingzdarma.cz
Hampy
Profil
MK: Já jsem amatér, umím jen základy z HTML a CSS, občas si stáhnu hotový javascript... PHP ani náhodou a db nevím ani co je:-)

Timy: Koukám že je to asi nejlevnější co existuje... 1090Kč za první rok to je asi nejmíň. A jak se to platí? Složenkou?
Hampy
Profil
Timy: A jak se tam můžu zaregistrovat? Nevidím to tam...
Hampy
Profil
Á...už to mám...
Timy
Profil
Hampy
menu->objednávka

zajdeš do e-banky, nějak to tam vyplníš a pošleš. Já se v tomhle moc nevyznám, ale když jsem se jich ptal, tak mi řekli, že to je nejrychlejší způsob
Axamith
Profil
Nebudu se vyjadřovat k hostingu ani doméně, ale k předpokládanému názvu domény. Připadá mi to nechutně dlouhé, tudíž špatně zapamatovatelné a při zadávání adresy se udatluješ. Doporučil bych zvážit kratší adresu se stejně výstižným názvem. Navíc koho zajímá že ten obchod je v Teplicích. Důležité jsou rybářské potřeby.
Hampy
Profil
Axamith: To je přesně můj názor. Ale ten člověk to chce za každou cenu takhle... podle mě je to volovina... na první pohled z toho ani nejde přečíst co to vlastně znamená, člověk musí "zaostřit" aby rozeznal ze jsou to tri slova... Ale tohle na mě nezáleží, bohužel.

Timy: Děkuju. Zjistím jak se to platí a až to budu vědět tak to sem připíšu.

Díky všem
Hhyperion
Profil *
Ahoj. Potřeboval bych se naučit s MySQL a nějak mi to nejde.
Mohl byste mi prosím někdo poslat jednoduchý program v PHP na vytváření a úpravu databáze MySQL na WebZdarma?
Prosím pište na adresu: hhyperion@tiscali.cz
Předem moc děkuju.
gorge_No1
Profil
na vytráření databází program nepotřebuješ. dělá se to přes web rozhraní. Na SQL hledej na webu phpmyadmn
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0