Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, nemáte odkaz na stránku, kde je top 10 největších webhostingů u nás. Marně to hledám přes google. Díky.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Seznam hostingů na http://mereni.kyblsoft.cz, počet hostovaných domén zveřejňuje jen někdo, nevím jak to dohledat. Ale když tak pozor a nezaměňovat s počtem registrovaných domén (aktiv, forpsi).
warman
Profil
podle me to bude forspi, pipni, B A N A N, wedos, web4u, active24, sweb. dale (nejsu si jist) to bude asi czechia, ignum, xhosting. Seznam nejvetsich webhostingu asi nikde neni. ale Tipl bych to co jsem napsal(neni to v poradi od nejmensiho po nejvetsi, je to na preskacku :) )
Petr ZZZ
Profil
warman:
Jen tak namátkou, ONEbit je malý, že ti chybí ve výčtu? (A co to ovoce velkými písmeny; předpokládám, že je ti známo, že zde má ban?)
Ice:
Velikost zdaleka není nejdůležitější kritérium. Nevím, jak velká byla kapusta, ale úplně malá asi nebyla a jak dopadla.
warman
Profil
Petr ZZZ: on jich chtel 10. Onebit je de meho 11. :D to se tezko urcuje, ja napsal ty co si myslim, ne co je pravda. Ano banxx ma tady ban, ale to neznamena ze nepatri mezi desitku nejvetsich.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Můžeš mrknout na nic.cz na počty jednotlivých registrátorů (to ale nemusí znamenat, že u nich všechny ty domény hostují):
http://www.nic.cz/stats/?stat_type=3&zone=-1&time_step=day&from_year=2011&from_month=3&from_day=23&to_year=2011&to_month=3&to_day=23&submit=1

A jinak jsou ještě nějaké statistiky tady: http://www.domena.cz/statistics.html

0