Autor Zpráva
Michal Novak
Profil
Chci se zeptat, jak pro zajímavost tak i do budoucna. Jaké máte názory nebo i zkušenosti s delším hostingem u wz.cz. Nic takovýho jsem tu nenašel a docela by mě to zajímalo. Pravdou je, že teď právě u nich hostuju jeden web (osobní) a zatím kromě dlouhé doby než vám odpoví v podpoře je to jakštakš.

Pro zajímavost můj web - je to html šablona
panther
Profil
Michal Novak:
už tam hostuješ - pokud jsi spokojen s rychlostí, reklamou a nevadí ti pomalá technická podpora, klidně tam zůstaň. Pokud ti jedna nebo více věcí nevyhovují, odejdi. Pro malý web to může být únosné, větší projekt bych přesunul spíše na placený hosting.
Michal Novak
Profil
No právě, vadí mi tam ta podpora, reklamy a to že už lidi v mém okolí znají tuhle adresu a z toho důvodu se mi moc přecházet nechce, ale je to na dobré cestě už o tom uvažuju dost dlouho. :-)
A je taky pravda, že už vím o snad i dobrém hostingu (Cabrnoch host), jeden ze svých betaprojektů tam testuji na freewebový verzi.
panther
Profil
Michal Novak:
vadí mi tam ta podpora, reklamy
v tom případě jednoznačně placený hosting s vlastní doménou.

lidi v mém okolí znají tuhle adresu
účet na WZ nech založený, přesměrovávej z WZ na novou doménu jinde.
Thalia
Profil
Zdravím,

Michal Novak:
co si mám představit pod tou dlouhou dobou, než podpora odpoví? Abych se mohla polepšit. Pokud nejde o dotaz typu "Na stránce se mi nezobrazují obrázky, pomoc!", tak se snažím odpovídat příslušný nebo druhý den - připomínám, že online podporu negarantujeme (mluvím teď hlavně o mailu). Jsou samozřejmě dny, že se to nepovede, třeba přes víkend.

panther:
přesměrovávej z WZ na novou doménu jinde
U tohoto bych ale doporučila dát pozor na dodržení podmínek, zejména zobrazení reklamy.

Snad nebude ode mě vadit i pár slov k tématu, z pohledu dlouhodobého uživatele: mám na wz několik webů už mnoho let (cca od roku 2003). Používám všude banner dole na stránce, kde mně osobně nevadí. Sem tam je nějaký výpadek (většinou krátké, ale pamatuji i problémy trvající několik dní). Na podporu jsem nikdy nepsala, takže nemůžu posoudit, jaká byla rychlost odezvy :-).

Thalia
Team Webzdarma.cz
warman
Profil
já nevím, cabrnoch neznám, ale raděj bych zůstal u wz, už jen kvůli tomu, že je na trhu snad už 10 let a jen tak nezmizí.
ale je to jen můj názor, nenutím ho ;) btw. asi jsi už přešel k cabrnochu, tak přeji hodně štěstí. btw. tedka odezva nad 100ms, což není moc dobré, navíc stránka poměrně dlouho načítá

0