Autor Zpráva
Argonisius
Profil
1) Jaký znáte nejlepší freehosting, který zvládá Wordpress a je bez reklamy?
2) Kde se dá registrovat levná cz doména?

Díky.
Keeehi
Profil
Argonisius:
A z čeho si myslíš, že ten webhosting by byl asi financován, když ne z reklamy? Pokud chceš webhosting bez reklamy tak se dá sehnat i za pár korun měsíčně.
Krakatoa
Profil
Argonisius:
1) Jestli ti stačí 30 MB tak PHP5.cz
2) Na internetu
Argonisius
Profil
Keeehi: Měl jsem na mysli třeba něco podobného jako pipni.cz - pokus si u nich registruješ doménu, máš webhosting zdarma.
Krakatoa: 1) potřeboval bych víc
2) To mě moc nepomohlo :D
warman
Profil
Od wedosu to mas za 500 i s domenou, to jest 20 piv v hospode, nebo 50 piv z obchodu, nebo 40 piv v plechu z obchodu.
Argonisius
Profil
Co říkáte na hosting Termsnet (http://www.thosting.cz)? Pro mě by to byl freehosting - jsem student.
warman
Profil
Ti by mohli byt dobri :) urcite lepsi jak pipni a mnoho dalsich freehostingu, jdi do toho ;)
Argonisius
Profil
Ještě mě napadlo podívat se do zahraničí... jaký znáte nejlepší zahraniční freehosting?

Našel jsem třeba byethost, nevíte o něm něco?
warman
Profil
Doporucuju cesky hosting-jde predevsim o odezvu. Hodne lidi nebude chodit na web,ktrry bude dlouho nacitat a v googleranku to je tusim i zohledneny.
Argonisius
Profil
Ok... podle mě je pro mě ideální pipni.cz, na internetu jsem ale nevyděl moc dobré ohlasy. Co si o něm myslíte?
warman
Profil
a jaky je rozdil mezi pipni a thosting? :) podle vseho vypada lepsi ten thosting :) jinak freehostingu bez reklamy moc neni, jiste chapes ze ten hosting chce nejak vydelavat ;)
Argonisius
Profil
Jj, chápu - rozdíl je v ceně domény, ale asi si těch pár korun (120/rok) připlatím - přece jen je to jistota.
warman
Profil
Este ne napadl gigaserver, sice je placeny, ale ceny jsou velmi rozumne.

0