Autor Zpráva
Tower
Profil
Potřebuji poradit hosting s velmi nízkou cenou pro člověka, kterého začínají zajímat microsoftí technologie,jako je ASP.NET a chtěl by si na této platformězřídit malý web.
Tedy:

-ASP.NET
-MS SQL
-50 MB
- doména 2.řádu (tu již vlastním)

Napadá mě tak hyperlink, tenměl však nedávno problémy, což mu na popularitě a serióznosti nepřidá...
Petra
Profil
http://www.aspweb.cz/
Tower
Profil
Ano, o tom vím, ale cena je pro mě nereálná...
Martin Kuželka
Profil
A co takhle www.dotnethosting.cz ?
Tower
Profil
Znám, vyhovovalo, jen jsem myslel, že by se mohlo najít něco v cenové relaci hyperlink, ovšem by jim nemusel trvat výpadek 5 dní. Ale jinak se ta společnost jebí slušně.
Michal Nyvlt
Profil *
Volil bych dotnethosting.cz, jako zacatecnikovi se mi tam dostava zatim vzdy odpovedi na asp.net problematiku, coz u hyperlinku nehrozilo, alespon podle mych drivejsi zkusenosti (napr., kdyz jsem volal na jejich support, vzala to nejaka slecna a vysvetlovat ji, ze potrebuji nastavit XY adresar jako aplikacni a jeste na nej povolit prava zapisu .. :o) )
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Hyperlink není podle mě špatný hosting. Výpadek se stal v době kdy se tuším řešil převod služeb na Active 24, která jej koupila. Je to samozřejmě dost velká lameřina, ale stane se. Nikdo asi nepochopí proč jim to trvalo tak dlouho. Jestli ale nenajdete nic v této cenové kategorii, šel bych do Hyperlinku.
Osobní zkušenosti s ním nemám, ale zase jsem na něj neslyšel moc špatných reakcí.
Dark
Profil *
Problem bude spis v tom, ze hyperlink uz svoje tarify v drivejsi podobe nenabizi.
stribny
Profil *
zkus aerohosting.cz, oni spocitaj cenu primo namiru
Džugašvili
Profil *
www.interhosting.cz za tarif Premiumweb za 160 Kč bez DPH včetně podpory MS SQL.
Tower
Profil
Tak situace se trochu změnila a asweb.cz (potažmo IGNUM) začal nabízet tarif za 100 Kč bez DPH (119 Kč s DPH), proto se ptám, jaké máte s tímto hostingem zkušenosti? Ještě mají omezenou databázi na 50 MB, čehož se tak trochu bojím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0