Autor Zpráva
Casper
Profil
Dobrý den,
hledám nějakého správce domén, který nebude mít příliš vysoký udržovací poplatek (ideálně něco jako forpsi - 240kč/rok) a bude mít použitelné administrační rozhraní (nikoli jako forpsi). Kvalitní adm.rozhraní jsem viděl například u czechia.com (kde je ovšem udržovací poplatek skoro 500kč). Zvažuji active24 (300kč), ovšem rád bych slyšel nějaká doporučení, kde za rozumnou cenu sehnat kvalitní podporu v rámci správy domén.

Předem díky za tipy
marcus33cz
Profil
Osobně používám subreg.cz - rozhraní myslím vyhovující, spousta možností a nastavení; registrace a převod domén prakticky okamžitý (fakt za pár sekund).

(kde je ovšem udržovací poplatek skoro 500kč)
Tím jako chceš říct, že roční poplatek za CZ doménu u nich stojí 500 Kč? To je docela přemrštěné. :-)
Websluzby
Profil
Casper: „Zvažuji active24“ = mám u nich niekoľko aktívnych domén a som s active24 spokojný = výborné rozhranie administrácie domény a kvalitná zákaznícka podpora. Tiež majú k doméne nejaký web zdarma vrátane RS a fotogalérie /nevyužívam/.
Casper
Profil
marcus33cz:
Ano, prodlužovací roční poplatek za téměř 500kč s DPH, viz www.czechia.com/clanek/domeny-cz/. Konkrétně se ceny liší od počtu domén u nich spravovaných, každopádně i tak je to dosti drahé.
Amunak
Profil
Active24 nemá špatnou správu domén ale ohledně webhostingu se nedá skoro nic nastavit, přešel jsem k wedos.cz (díky jpw reklamě) a jsem nadmíru spokojený. K doméně mají taky miniweb zdarma (bez skriptů) a jinak prakticky neomezený hosting. Mimoto jsou extrémně levní.

0