Autor Zpráva
pan.kolouch
Profil *
Dobry den,

rozhoduji se mezi temito 3mi

www.savana.cz
www.isol.cz
www.inethosting.cz

ted moje poznatky

Na www.savana.cz mi uz bezi jeden web. Vsechno je v pohode, nemuzu si stezovat, jen mi tam trosku vadi, ze soubor htaccess musi nejdrive zkontrolovat admin, nez se umisti na server, coz muze trvat i 3 dny. Je to celkem i duvod, proc se poohlizim po jinych nabidkach.

www.isol.cz vypada velmi lakave, ale nemaji zadne reference a celkem se o nich nikde nepise, takze nemuzu posoudit. K tomu maji takovy podivny web (ne ze by savana mela lepsi, ale tam to mam odzkouseno). A jeste v sekci kontakt maji jen e-mail tusim, vubec nevim kdo to provozuje. Da se to vycist az z provoznich podminek, coz se mi take nezda moc seriozni.

www.inethosting.cz na prvni pohled levne a slusna nabidka, po delsim zkoumani chaoticke informace. Jejich web me take nijak neupoutal, male pismenka, ale aspon jsem se docetl kdo jej provozuje.

Trosku to mozna vypada jako spis kritika stranek hostingu, nez dotaz o nejakych zkusenostech, ale trosku mi pripada, ze pokud si provozovatel neni schopen udelat kvalitni stranky, tak presne takovy muze byt i stav jeho serveru.

Me pozadavky jsou v podstate tyto.

min. 500Mb, PHP 4/5 (nejlepe soubezne), MySQL alespon 15 databazi, CRON, mod_rewrite, neomezeny traffic, domena s www i bez, mailu alespon 50, upozorneni mailu pomoci sms, atd. v podstate to same co je na savane, jen s volnejsi editaci htaccess. Cena/mesic max. 50Kc

Predem dekuji za rady, zkusenosti a odpovedi.
Martin Kuželka
Profil
Tvé požadavky jsou za tuhle cenu hodně přemrštěné :-)
Charlie
Profil
Kupte si vlastní server, třeba se Vám to časem vyplatí :D
Pnaky
Profil
No s Hofym ze savana.cz se da v pohoo domluvit na nejakych specifickych podminkach... Ja jsem s nim napriklda smlouval ohledne meho webu a nakonec se vse vyresilo k oboustranne spokojenosti...
Šlaha
Profil
Co si myslíte o těch www.isol.cz a www.inethosting.cz . Není to za tu cenu přehodnocené?
baraba
Profil *
zkus banán.cz
pan.kolouch
Profil *
barbara: Na ******* ctu same stiznosti ..
Timy
Profil
ad ******* http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=15 21
no tak to lol - pěkná cenzura onoho hostingu:D
Filosof
Profil *
Kdybych si teď vybíral webhosting pro klienta, tak bych váhal mezi www.web4u.cz a www.interhosting.cz

Web4u ma sqelou technickou podporu, jsou ochotni udelat skoro cokoliv do pul hodinky, ale clovek si musi priplatit (169/mesic neni malo). Idealni hosting pro lidi co nemaji hluboko do kapsy.

Interhosting hostuje muj blog (http://blog.filosof.biz/) a vsechno jede naprosto v pohode (jsem na programu miniWEB, ktery stoji 80Kc/mesic). Technicky veci jsme na zacatku hostovani resili po ICQ a vsechno bylo doposud bez problemu.. az na par flames na mem blogu s ********..
gorge_No1
Profil
ještě stojí za povšimnutí www.hostuju.cz
Harry
Profil *
www.web4u.cz a www.interhosting.cz jsou drazsi.
Nejlevnejsi na trhu je free pipni.cz (500MB) a ******* za cca 0,3Kc/1MB, ale na oba jsou na webu stiznosti.

Kdyz tak browsim, dale je nejlevnejsi vyse zmineny inethosting.cz - je tam napsan provozovatel, ale smlouva obsahuje preklepy, neni nikde napsana QoS, takze asi taky sluzba na kolene.

Dale je levny isol.cz; na nej jsem stiznosti necetl, ale nikde neni napsan provozovatel, coz odrazuje.

Dale onebit.cz, ktery si na webu docela chvali, ale uz je to 0,96Kc/1MB (nepocitam prostor pro DB). Provozovatel je uveden, ale nenasel jsem na justice.cz

A potom mraky a mraky dalsich, od pomerne levneho a pry dobreho ceskyhosting.cz, pres hyperlink.cz az po drahoty typu czechia.cz a ignum.cz.
Zapomnel jsem na neco? ;)
Harry_
Profil *
Koukam, ze tento server nema rad b_a_n_a_ny ;)
ZIMINIX.
Profil *
B*a*n*a*n* jsou šmejdi. Na INet hosting bych nikdy nešel. Zkoušel jsem ten jejich testovací provoz a popravdě řečeno jsem to ani nedokázal zprovoznit. A to už je co říct. B.a.n.á.n a INethosting nikdy. Isol nezávisle měřím, a výsledky nejsou moc dobré. Když jsem psal na podporu, tak jsem na odpověď čekal celkem dlouho. Savanu můžu jenom doporučit.
pan.kolouch
Profil *
Tak Isol jsem testoval tak, ze jsem asi pred mesicem poslal na jejich maila nekolik dotazu. Odpoved jsem samozrejme jeste neobdrzel. Zajimavy pristup. Asi zustanu verny savane :-) Vsem diky
phoenix
Profil *
B*a*n*a*n* jsou šmejdi. Na INet hosting bych nikdy nešel. Zkoušel jsem ten jejich testovací provoz a popravdě řečeno jsem to ani nedokázal zprovoznit. A to už je co říct. B.a.n.á.n a INethosting nikdy. Isol nezávisle měřím, a výsledky nejsou moc dobré. Když jsem psal na podporu, tak jsem na odpověď čekal celkem dlouho. Savanu můžu jenom doporučit.

hele zda se mi to nebo tady neco smrdi ??? ;o)
samlep
Profil
min. 500Mb, PHP 4/5 (nejlepe soubezne), MySQL alespon 15 databazi, CRON, mod_rewrite, neomezeny traffic, domena s www i bez, mailu alespon 50, upozorneni mailu pomoci sms, atd. v podstate to same co je na savane, jen s volnejsi editaci htaccess. Cena/mesic max. 50Kc

Zkuste www.hostingzdarma.cz
hadzim
Profil
Zdravim,

ja jsem na podporu isol.cz posilal mnoho emailu a nekolik veci se resilo na icq a odpovedi byly dostatecne rychle a strohe,
vyjimecne jsem i telefonoval a bylo to hned hotovy. Skoda ze nemaji v kontaktech take jmena a telefony aby si uzivatele mohli zavolat pokud si chteji proverit dostupnost (telefon jsem ziskal z prvniho emailu).

jinak jsem spokojenej, DB, web, emaily vse chodi dobre a rychle, co se da vytknout je to ze na isol.cz nemaji zatim uzivatelsky CRON (je pouze na pozadani - emailem) a SSL, pri konzultaci uvedli ze to bude v nekolika tydnech vyreseno, tak uvidime.

takze vrele doporucuji

hadzim
Jan Bříza
Profil *
min. 500Mb, PHP 4/5 (nejlepe soubezne), MySQL alespon 15 databazi, CRON, mod_rewrite, neomezeny traffic, domena s www i bez, mailu alespon 50, upozorneni mailu pomoci sms, atd. v podstate to same co je na savane, jen s volnejsi editaci htaccess. Cena/mesic max. 50Kc

Bohužel to nebude za 50,- Kč / měsíc, ale můžeme Vám nabídnout 1000MB, php4 i 5, mysql neomezeně, maily, trafik, subdomény taky neomezeně za 999,- Kč / rok (tedy cca 80,- Kč / měsíc). Ale v nabídce máme nyní 50 webhostingů na rok zdarma - tak to vyzkoušejte:)

www.novyhosting.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0