Autor Zpráva
Marek Janů
Profil
Doporučuji http://interhosting.cz. Mám s ním dobré zkušennosti. Myslím si, že i neomezené e-mailové schránky a trafics jsou dobré.
Martin Kuželka
Profil
Mužeš uvést nějaký jiný důvod než "mám s nimi dobré zkušenosti"? To říká každý :-)
ronnie
Profil
O interhostingu toho bylo psano hodne, podivejte se na http://www.owebu.cz/hledej.php?co_je=interhosting , do diskuzi a dozvite se vice!!!!!!
SuE
Profil
ronnie: ehm, vzhledem k tomu, že banan nabízí hosting také, je veškerá kritika ostatních hostingů méně důvěryhodná než jinde, řekněme střet zájmů, není-liž pravda ?
VitaZ
Profil
Možná většina provozovatelů stránek má dobré zkušenosti se svými provozovateli hostingu, jinak by u nich asi nehostovali...
Yuhů
Profil
Sue, vysvětli pro mě prosím, co je to banan a kde vidíš střet zájmů? Neorientuju se na zdejším smetišti natolik, abych postřehl detaily. Díky. Pokud někdo dělá reklamu sám sobě, můžeš to říct naplno.
ronnie
Profil
Vice se dozvis na www.owebu.cz, jednu dobu se to tam hodne resilo. Tenhle nazor jsem cekal a dockal jsem se:))) Ano, banan.cz provozuje take hosting, kauza interhosting se tam resila uz davno (banani funguji asi 3 tydny), navic je tam spousta odkazu na dalsi hostingy, neni to zadna diskriminace...doporucuji nektere diskuze projit, rozhodne bych u interhostingu nehostoval:)))
Yuhů
Profil
Aha, díky za informace. Takže když to shrnu:

server owebu.cz pro mě není věrohodný zdroj, a to hned z několika důvodů. Jednak se neumějí podepsat, za druhé si dělají cosi jako linkfarmy (nedávno jsem zrovna posílal banreport na dvěstě tisíc jejich unikátních stránek). Co se hostingu týká, tak jsou nějak evidentně spojeni s hostingem banan.cz, takže za objektivitu bych nedal ani pětník.

Upozorňuji, že se nechci do owebu navážet. Nic osobního proti nim nemám. Vím, že mnoho zdejších diskutujících má rádo i tamní diskuse. Jenom si prostě probírám důvěryhodnost zdrojů.
ronnie
Profil
Souhlasim, ja na owebu.cz chodim jen na diskuze, moc clanku tam neni. Ten hosting od bananu jsem osobne nevyzkousel, ale pokud vim, tak ohlasy byly dobre. Je to asi vec nazoru, kdo u nich hostuje, vetsinou vse chvali (pokud si to banan.cz nenapsal sam...:)
Pokud bych mohl doporucit hosting, tak rozhodne www.psisco.com, v lednu si k nim budu davat stranky.
llook
Profil
Nevím, nechci nikoho obviňovat, ale pokud se podíváte třeba na fórum Pípni, tak mi taky připadá, že banáni nehrají tak docela fér: http://forum.pipni.cz/search.php?f=2&search=banan.cz&globalsearch=1&ma tch=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1
Zvlášť když se ty dobré ohlasy objeví za několik minut v několika vláknech a úplně doslovně.
Možná opravdu poskytují kvalitní služby (i když na mě působí "garážově"), klidně je možné, že jsou tak dobří, že jejich klienti mají potřebu to stále sdělovat klientům konkurence.

O tom interhostingu jsem ještě nic neslyšel, ceny vypadají slušně, owebu nečtu, ty stránky vypadají jak od Template Monsters. Řekl bych, že půjde o malou (rodinnou?) firmu, jedou na živnost a ani neplatí DPH, takže nejspíš nemají tak vysoký obrat aby to platit museli.
VitaZ
Profil
Hostuju taky u PSA a jsem tam maximálně spokojený. Sice jsem v mnoha fórech četl na PSA doslova hrůzy, ale já jsem s nimi nikdy neměl žádný problém.
Dostupnost serverů je bezproblémová, cena/prostor/služby přiměřená. Pokud se vyskytl problém, bez problémů funguje 24 tel. linka a odezva na mail je taky rychlá. Jsem tam už cca 4,5 roku a nemám zatím žádný důvod jít jinam.
Yuhů
Profil
co je PSA? Nějaká zkratka, nebo to má být pes?
Marek Janů
Profil
Mužeš uvést nějaký jiný důvod než "mám s nimi dobré zkušenosti"? To říká každý :-)

1. V nabídce základního programu není nic, co by mi chybělo.
2. Ještě jsem si nevšiml, že by moje stránky byli někdy nepřístupné. (U pipni.cz jo)
3. Neomezená velikost e-mailových schránek
4. Výběr platformy - to není samozřejmost
Marty_III
Profil
O tom interhostingu jsem ještě nic neslyšel, ceny vypadají slušně, owebu nečtu, ty stránky vypadají jak od Template Monsters.
InterHosting má nové stránky, a asi to nebude žádná šablona...
VitaZ
Profil
co je PSA? Nějaká zkratka, nebo to má být pes?
Asi jsem to nešikovně napsal:-) Měl jsem na mysli firmu P.E.S. consulting, s.r.o., která dříve sídlila na adrese pes.cz pak psisco.com a teď forpsi.com, dřívější domény samozřejmě stále fungují (jsou přesměrovány na tu novou). Samotnému mi není úplně jasné jak přesně se firma vlastně jmenuje:-)
PetrK
Profil
Pokud se vyskytl problém, bez problémů funguje 24 tel. linka a odezva na mail je taky rychlá. Jsem tam už cca 4,5 roku a nemám zatím žádný důvod jít jinam.
Popravdě řečeno mě v nabídce PSA zarazila právě ta technická podpora. Takzvaný NORMALhosting, což je asi řekl bych určeno pro největší část uživatelů, mají rozdělený na 3 části.
U verze FULL je 1000MB prostoru, plná technická podpora a cena bez DPH 200Kč/měsíc.
Verze OEM představuje 500MB což většinou bohatě stačí, cena 140Kč/měsíc ale už pouze částečná tech.podpora (pracovní dny od 8-16hod.....)
Verze LITE má také 500MB, cena 100Kč/měsíc ale bez technické podpory, píšou že e-maily nebudou akceptovány a že podpora je pouze prostřednictvím diskusního fóra bez garantované odpovědi.
Takže tedy fakt nevím, u freehostingu to beru jako samozřejmost že je bez podpory, ale pokud něco platím (i když třeba "jenom" 100Kč/měsíc) tak mě připadá docela divné že ani na mail mě nikdo neodpoví, kdyby čistě teoreticky všechno přestalo fungovat a stránky byly třeba měsíc nefunkční (říkám teoreticky), tak nemám šanci na žádnou podporu.... , připadá mě to trochu divné.
VitaZ
Profil
Takzvaný NORMALhosting, což je asi řekl bych určeno pro největší část uživatelů, mají rozdělený na 3 části.
Toho jsem si nikdy nevšiml. V době kdy jsem si zřizoval hosting, žádné takové rozdělení neměli. Měli jen to, co dnes označují FULL. V té době tam bylo 200MB za 200Kč/měsíc. Za stejnou cenu se za čtyři roky prostor zvětšil 5x. No Mám tedy verzi Full a rozhodně si nemůžu stěžovat. Verze OEM a LITE nebudu komentovat, protože s podporou a podmínkami u těchto verzí nemám žádné zkušenosti.
Ale rozhodně bych do verze OEM a LITE nešel. Pokud není podpora 7/24, nemá to podle mě cenu dále řešit:-)
PetrK
Profil
Přesně tak, kdybych tam chtěl přejít tak si také raději připlatím. Jejich služba může být sice jak chce spolehlivá ale bez technické podpory bych do ničeho nešel. U mého poskytovatele webhostingu jsem za 3 roky neměl jediný problém, za celou dobu jsem potřeboval pouze 2x s něčím poradit, pochopitelně vždycky v noci... Jednou jsem tam telefonoval a jednou jsem odeslal mail na který mě přišla během 15 minut odpověd, přitom se vždy jednalo o nějakou prkotinku která nebyla honem tak důležitá. Takže i když jsem spíše vyjímečným "návštěvníkem" technické podpory, známe zákon schválnosti takže podporu 7/24 považuju za standard. Jenom je mě prostě divné že placenou službu může někdo nabízet vysloveně bez podpory, u té LITE verze Ti totiž neodpoví nejenom na mail ale ani na odeslaný formulář z jejich stránek, Zde jsou ty podmínky podpory .
Zkušenosti s nimi nemám takže nechci nic kritizovat, napsal jsem to jenom pro zajímavost kdyby se někdo rozhodoval pro hosting, že je vždycky potřeba všechny podmínky raději důkladně prostudovat, ono to dnes ostatně platí u všeho, nejenom webhostingu :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0