Autor Zpráva
crash01
Profil
Dobrý den,
který z těchto hostingů doporučujete? Pište zkušenosti s podporou, dostupností, apod.

Díky
jenikkozak
Profil
Hostuji u obou poskytovatelů hostingu. (Pro šťouraly jeden a druhý na whois.net)
Dostupnost je srovnatelná, ani jeden z těchto hostingů netrpí přílišnými výpadky. Na Wedos můžeš s podporou povykládat na chatu, podpora na C4 celkem rychle odpovídá na e-maily. Oba mají fórum. V technické podpoře nevidím problém ani u jednoho z těchto poskytovatelů.
Pokud jde o webhosting, některé projekty jsou toho charakteru, že se hodí zvolit dražší C4, výhodou jsou totiž např. logy v reálném čase a z nich generované statistiky. Jiný dá přednost výrazně levnějšímu Wedosu, kdy ti k laciné doméně nabídnou tzv. Miniweb, který musí být každému hanba používat, protože je jasné, že na něm prodělávají. :-)
Který z těchto hostingů vybrat, záleží na tvých preferencí, žádné jsi neuvedl. Takže který z nich doporučuji? Oba. Wedos je teď všude vidět. Je poznat, že své práci dobře rozumí. Ale ani u C4 to asi nejsou žádné máčky.
crash01
Profil
Pravda,
neupřesnil jsem co chci a proč jsem vybral tyto dva.Už však vím, že na projekt, který tam chci přesunout mi bohatě stačí "omezený" prostor na C4 a líbí se mi ten jejich každoroční bonus. Asi vyberu C4 - jsou na trhu déle a jsem radši omezen velikostí hostingu :D

Každopádně díky
Crash01
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Dobrý den,

dovolte nám reagovat. Je to celé samozřejmě věc názoru a rozhodnutí je jen na Vás.

Jsme sice relativně nová firma, ale zkušenosti máme přes 13 let. Máme vlastní zázemí v podobě profesionálního datacentra a značkových serverů. O všem detailně informujeme na našem webu http://datacentrum.wedos.com/ a tak u nás není žádné překvapení. Víte na jakém serveru a kde přesně hostujete. Víte co chystáme, víte co nás trápí a víte co od nás čekat. Z toho jak hodně investujeme je také jasné, že se k problémům nestavíme zády, ale vše řešíme nebo spíše všemu předcházíme.
U nás netajíme žádné parametry služeb a tak hned víte na čem jste. Téměř vše je na webu a co tam není, tak na to se můžete zeptat.
Růst za dobu naší existence jen dokazuje, že námi poskytované služby jsou kvalitní (v roce 2011 rosteme jednoznačně nejrychleji na celém českém trhu).

Koukněte co o nás píší naši zákazníci na https://www.facebook.com/datacentrum.wedos .

Pokud máte strach z neomezenosti prostoru, tak jsou u nás běžně weby s několika GB a desítkami GB dat. Máme k tomu zcela jednoduché podmínky ( http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/neomezeny-prostor.html ) a potom to skutečně neomezujeme. Z toho pohledu získáte poměrně velký prostor i bez bonusů za další roky :-)

Pokud váháte, tak lze připomenout, že máme Garanci vrácení peněz.
cHostcz
Hosting cHost.cz
Profil
Dobrý den,

víme sice, že vlákno pojednává o výběru mezi dvěma firmami, ale dovolíme si nabídnout naše webhostingové služby. U nás také víte, na čem jste. Každému se ale věnujeme individuálně. Můžeme navíc nabídnout např. obnovení webu ze zálohy jedním kliknutím apod.

0