Autor Zpráva
Gerbil
Profil *
Zdravím všetkých. Najprv by som pochválil túto stránku, pretože mi ozaj pri tvorbe pomohla. No k veci: nedávno som si kamošom vytvoril a zaregistroval web cez spoločnosť www.webgold.sk (adresa tej WWW stránky je www.gekagames.sk), pričom by som ju doporučil aj ostatným. Viem, nie je Česká, ale aj tak... :)
Yuhů
Profil
tak nám prosím napiš, čím je ten hosting tak dobrý. Jaké mají ceny, jakou podporu a co nabízejí? Jinak to totiž vypadá jak reklama a musel bych tvůj příspěvek smazat.
ronnie
Profil
Nerekl bych, ze je to zrovna nejlepsi hosting, ceny mi prijdou prilis drahe!
Gerbil
Profil *
Tie ceny... je to možné. Ja sa v hostingoch moc nevyznám a poznám iba tento (web zdarma a pipni nerátam). Aký iný (a lacný) by ste mi odporučili?
Yuhů
Profil
to nevadí, že se nevyznáš. Napiš nám ceny, které tam platíš. Nám už to něco řekne. Díky
Leo
Profil
Ceny jsou tady, alespon ty verejne:

http://www.webgold.sk/index.php?page=webhosting

Neprijde mi, ze by byly nejak vysoke. Leo
Yuhů
Profil
to mi i na slovenské koruny přijde hodně. Je to zhruba dvojnásobek průměrné ceny, za kterou většina lidí hosting nakupuje (nikoli nabízí).
lukes
Profil *
zkus si zaregistrovat com doménu na webcage.cz, za 749 kč/rok dostaneš 0,5 GB prostoru, sql databázi a doménu platí za tebe. mám tam stránky a vše naprosto OK.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0