Autor Zpráva
Rioman24
Profil
Dobrý den, hledám nějaký dobrý hosting, ale nechcu jít k těm zajetým megahostingům, ale ani nechci žádnou profláklou pochybnou firmičku....na hostingy.cz jsem našel tenhle: www.livehost.cz - vypadá solidně a za tu cenu 35kč....nevíte o něm někdo něco, nebo nejste u něj někdo?

Díky moc
Keeehi
Profil
Pravidla diskuse JPW a doporučení » 3. Nevkládejte do svých textů podpisy, podpisové odkazy, obrázkové smajlíky, ani jiné zbytečnosti a výstřednosti. Delší text rozdělujte do odstavců.
Davex
Profil
Rioman24:
Já bych se hostingu livehost.cz velkým obloukem vyhnul. Existují několik dní a už spamují na diskusních fórech.

Neporušuj prosím pravidla: Pravidla kategorie Hosting » 10. Ze jména či příspěvku musí být zjevné, že je autor spřízněný s poskytovatelem hostingu..
warman
Profil
http://www.google.cz/#sclient=psy&hl=cs&source=hp&q=www.livehost.cz+-+vypadá+solidně+a+za+tu+cenu+35kč&aq=f&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=a1b65b09f1e14e40&biw=1280&bih=864

mame tu druhyho banana :)))
warman
Profil
Vpravo dole link na oxeo.cz na oxeo.cz se vydavaji za OXEO Group, a.s na justice.cz jsem nasel jen toto http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/report?sysinf.vypis.CEK=100093758&sysinf.vypis.rozsah=uplny&sysinf.@typ=transformace&sysinf.@strana=report&sysinf.vypis.typ=XHTML&sysinf.vypis.klic=28f793e27c1da5fc187cbefd401b893d&sysinf.spis.@oddil=C&sysinf.spis.@vlozka=45042&sysinf.spis.@soud=Krajsk%FDm%20soudem%20v%20Ostrav%EC&sysinf.platnost=23.08.2011

a podivejme se kdo je likvidator -uplne stejny clovek jak ten co ma livehost.cz a na nem odkaz na oxeo
YoSarin
Profil
warman:
Jen doplním, že podle rejstříku ten samý člověk provozoval i onehost.cz (který fungoval podle všeho jen jeden rok)

Taky zkusím odkaz na justice.cz (ale nejspíš taky nebude fungovat nikomu jinému než mě).

edit
tak s tou životností toho onehostu se asi pletu, nějak se v tom výpise nemůžu vyznat :-/
Davex
Profil
Nezáleží moc na tom, jestli webhosting provozuje Rosťa nebo David. Hlavně mi na tom vadí to, že někdo lže a dělá z lidí blbce.

Nikdo by mu hlavu neutrhl, kdyby slušně napsal něco v tomto smyslu:
Ahoj staří braši,
jmenuji se Rosťa a rád bych Vám představil náš nový webhosting, který jsme spustili spolu s Davidem. Poučili jsme se z předchozích chyb a nyní všem slibujeme opravdu skoro neomezený a spolehlivý webhosting, který funguje tak a tak a má ty a ty výhody. Tentokrát se nemusíte bát, že by brzo skončil, protože proto a proto...


Vydávat se za někoho jiného z jiné firmy (o jejíž existenci by se dalo pochybovat) je nečestné a tímto způsobem by se slušný podnikatel chovat neměl.


Jinak je také možné, že téma nezaložil Rosťa, ale David. Možná také neznáme pozadí celé věci a třeba jsou to již bývalí kamarádi a David se tím snaží Rosťu poškodit, ale to se už asi nedozvíme...

0