Autor Zpráva
dex
Profil *
Lidičky má někdo z Vás skušenost www.gigahosting.cz jde to?
Timy
Profil
tak zkušenosti s nimi nemám, ale po shlédnutí jejich webu jim moc nedůvěřuji. Mají téměř nulové reference - tedy alespoň podle té jejich PROMO AKCE - prvních sto klientů dostane nějakou slevu a zbývá ještě 97. Každopádně to podle toho vypadá, že hostují jenom tři weby;-) I když v sekci Support píší, že hostují mnoho dalších webů. Odkaz na knihu návrhů pro jistotu nefunguje. Na naše dotazy odpovídá zaškolený pracovník, což ve mně taky nebudí důvěru. Nabízejí registraci domén, ale nikde jsem nenašel za jakou cenu. Stejně tak jsem nenašel informace o dostupnosti.

Navíc mají jednu docela vtipnou pasáž ve zdrojáku.

BTW: teď se dívám na ty jejich reference - http://mobilpage.cz/ - super reference, stejně jako www.symbianhere.tk
pavlik
Profil
tak to uz je snad i ovocnej hosting lepsi :-) .. no nevim ja bych do toho asi fakt nesel. ale na druhou stranu nekdo to otestovat musi.

Server na slovensku ... zadnej udaje o firme (treba adresa kancelare) ... rekl bych ze one men show
petrik
Profil *
banán.cz má jisté reference a má již i docela slušný počet klientů !!
petrik
Profil *
ta stránka je hustější než jsem myslel, je to nějaká stažená šablona, nejsou tam žádné info o těch lidech co to dělají, půlka česky, půlka anglicky, asi nebylo čas to dopřekládat :-)

já jdu na banán.cz
Dero
Profil
Jejkote, tak už i tady ovocné promo?

Osobně radím, od banánů ruce pryč. Na internetu se o tomto hostingu dozvíte spoustu zajímavého.
ronnie
Profil
Hm, čekam minutu než to najede, musím kvůli nim vypínat zvuk a když se podívám jinam, než je flash, nefunguje diakritika... = ani omylem
dex
Profil *
Mam jít do toho na celej rok a nebo radši jen tak na dva měsíce(otesotvat), jde tovůbec ?
La_ToRaNTe
Profil
Dero:
To nevím proč, já sám na banánu hostuji a zatím jsem neměl žádný problém.
Toť můj názor.
mat
Profil
La_ToRaNTe

dotaz se týkal gigahostingu, jestli se thread zvrtne v hádku jestli banán ano nebo ne, bude to tady zamknuto...
dex
Profil *
Jestli je baanan dobrej, tak jdu do toho. Každá kačka je dobrá, bude to fungovat při deních transferech 1 až 2 GB za den?
Rypi
Profil *
Mě asi před třema měsícema psal jejich pracovník jestli nechci hostovat u nich.. daval mi dobry ceny ale ja nechci vubec placeny... i v tu dobu dam bylo eště zbývý 97... Já bych u nich asi nehostoval....
Rooter
Profil
Kamos u nich mel hosting a jsou v pohode. Ze zacatku pry za moc nestaly ale ted mu jede vse jak ma, maj skvely ceny a pry skvelou podporu. Potreboval nastavit i par individualnich veci a stacilo napsat na icq a uz to bylo. Takze myslim ze ted to neni az tak spatna volba.
mr.tee
Profil *
myslim ze je to dobra volba, zato na ***** bych si dal majzla... snazi se jen vytriskat prachy... viz jejich vabnicka owebu alias opisme z intervalu co de
ninjin
Profil *
gigahosting je naprosto solidni hosting, jen neni bohuzel moc znamy a nemaji aktualizovany web ...
ninjin
Profil *
btw ted probehla celkem razantni a zajimava zmena, doporucuju gigahosting.cz alespon zvazit ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0