Autor Zpráva
ronnie
Profil
Chtel bych si zalozit u psisco.com freehostingovy ucet , takze bych mel prostor 100 MG, bez reklamy a s vlastni domenou (158kc). Mate s nimi nekdo zkusenosti???
VitaZ
Profil
Mám tam svůj web na placeném hostingu už cca 4,5 roku a problémy jsem tam neměl nikdy. O tom freehostingu, ale nic nevím, takže Ti asi neporadím :-(
Zajímalo by mě, co znamená to "s omezeným počtem SQL dotazů"?
ronnie
Profil
No to me taky:)
Kráťa
Profil
Já se jednou setkal s tím, že další dotaz bylo možno položit za 5 minut, jestli nemyslí něco takového.
Tomik
Profil
Tzn. že má člověk omezený počet SQL datazů :-D

No prostě třeba na Webuzdarma to je 6000 za hodinu.

Pokud je velká návštěvnost a tento limit se překročí, databáze na hodinu nefunguje.
VitaZ
Profil
No, ale na Pes freehostingu jsem žádné podobné číslo nenašel. Pokud by to bylo cca 6000 SQL dotazů / hod. běžnému webu by myslím v pohodě stačilo.
hanyZ
Profil
S Psisco-freehostingem mám opravdu "výborné" zkušenosti. Což o to, je to docela spolehlivý hosting, určitě mnohem spolehlivější než třeba freehosting pipni.cz, ale pokud budeš mít nějaký problém, který nebudeš schopen odstranit svépomocí, je s tebou amen. Admini totiž trpí pštrosismem v pokročilém stádiu.

Jeden malý příklad:

V podadresáři jsem si vytvořil soubor index.php - httx://stranka.info/adresar/index.php

Pokud jsem však odkazoval z jiné stránky linkem ve tvaru - httx://stranka.info/adresar/ , házelo to chybu 403.

Na můj dotaz mi bylo řečeno, že je zakázáno linkování jiných souborů než indexových (!)

Když jsem se podivil, že mi asi úplně neporozuměli a snažil se to trochu upřesnit, už mi nikdo neodpověděl. A už je to zhruba měsíc ;) ;(
lukes
Profil *
zkus si zaregistrovat com doménu na webcage.cz, za 749 kč/rok dostaneš 0,5 GB prostoru, sql databázi a doménu platí za tebe. mám tam stránky a vše naprosto OK.
habendorf
Profil
lukes: zatím počtvrtý, kolikrát ještě? Rozhodl ses tady spamovat?
ronnie
Profil
lukes: Haha, 749? Za to mam mnohem vice prostoru:) Je to trochu drahe...
Martin
Profil
Mam u psisco.com placeny hostin a musim řísct, že technická podpora je na nic.
Zkoušel jsem s nima řešit to, že když ze stránky odesílám mail, tak mi přijde až tak cca za 12 hodin. Řekli mi akorát, že je to divný, po dalších dotazech na tohle téma už radši nikdo neodpovídal. Ale u freehostingu technická podpora neni, takže máš štěstí.
Zkus se kouknout na tuhle stránku, snad Ti to pomůže s výběrem freehostingu
http://www.juk.cz/php/freeweby.php
jd_ice
Profil *
nejlepsi freehosting podle me je hostingzdarma.cz - sice si musite zaregistrovat domenu asi za 534,- ale mate 500 MB mista, neomezenej traffic, zadny reklamy a vsechno co potrebujete k zivotu :-)
ronnie
Profil
To neni freehosting, ale placeny hosting. Nikdy tam nebudu hostovat uz jen pro to, ze mi neprijde prilis seriozni vychvalovat se hostingem zdarma, kdyz to tak vubec neni. Pokud mam uz vlastni domenu, tak zaplatim 450, celkem tade i s domenou za 150 kc zaplatim 600kc. To bych si taky mohl udelat freehosing, nabizim 10GB, neomezeny trafic a vsechno mozne, a to zcela zdarma!!! (jen musite zaplatit mesicni udrzovaci poplatek 500kc, ale jinak je VSE zdarma!!!:). No nevyuzijete to?Ja urcite, kdyz uz je to zdarma:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0