Autor Zpráva
ONEbit_cz
Hosting ONEbit.cz
Profil
Společnost ONEsolution, provozovatel webhostingu ONEbit.cz, od října nabízí cenově nejvýhodnější .CZ a .EU domény na českém trhu zabezpečené systémem DNSSEC. Zákazníci tak mohou získat roční registraci bezpečné domény již od 50 Kč bez DPH. Společnost sleduje aktuální trend zvýšených požadavků na bezpečnost internetu a reaguje na něj snahou o rozšíření zabezpečených domén mezi další klienty.

Objednat domény můžete přímo na stránkách ONEbit.cz

Za tým ONEbit.cz
Tomáš Pařík
Davex
Profil
ONEbit_cz:
cenově nejvýhodnější .CZ a .EU domény na českém trhu zabezpečené systémem DNSSEC
Není to až tak úplně pravda, protože minimálně dvě konkurenční společnosti mají zabezpečené .CZ domény za stejnou cenu.
ONEbit_cz
Hosting ONEbit.cz
Profil
Davex:

Dobrý den,

ano, na českém trhu tedy skutečně nikdo jiný nenabízí levnější .CZ a .EU domény zabezpečené DNSSEC.

Dále na rozdíl od většiny konkurentů zabezpečujeme technologií DNSSEC všechny .CZ a .EU domény a v počtu domén s touto technologií jsme v ČR na 3. místě.

Za tým ONEbit.cz
Tomáš Pařík
Joker
Profil
Davex:
minimálně dvě konkurenční společnosti mají zabezpečené .CZ domény za stejnou cenu.
U nás jsou benzínové pumpy, které drží vždycky stejné ceny. Jakákoli změna u jedné z nich se během 24 hodin promítne i u konkurence.
Ale jedna z nich má ceduli „Nejlevnější benzín v okolí“, což je technicky pravda (přičemž ale zároveň mají i nejdražší benzín v okolí).
Zdá se, že si z toho berou příklad už i hostingy.
Trochu jsem přemýšlel o pravidlech 12 a 13, ale nakonec nechávám.
Xivanx
Profil
konkurence o pár postu níž nabízí eu doménu s dnssec zadarmo, takže na eu domény to určitě neplatí a je zavádějící označení "nejlevnější"
navíc cena 140kč, je dumpingová .. takže boj s konkurencí, ale to je pochopitelný .. takže kdo pořídí hosting, který není zrovna nejlevnější a nejzajímavější tu cenu bohatě navýšší ... jedině, že by ji zaparkoval a pak si převedl jinam
ONEbit_cz
Hosting ONEbit.cz
Profil
Dobrý den,

nijak se netajíme tím, že ceny jsou skutečně s nulovou marží. Tato akční nabídka si však bere za cíl rozšířit u zákazníků povědomí o doménách zabezpečených systémem DNSSEC a také zvýšit počet zabezpečených domén v ČR.

Například v .CZ doméně je aktuálně zabezpečeno systémem DNSSEC cca 16% domén, u .EU domén je celkové procento ještě nižší.

Naše akční nabídka je časově omezena a není vázána na nákup dalších služeb. Samozřejmě jsme připraveni pro registrované domény nabídnout klientům kvalitní webhostingové služby ONEbit.

Na závěr - pokud Vám někdo nabídne .EU doménu s DNSSEC zdarma a bez nutnosti nákupu jakékoli jiné služby, určitě to berte ;)

Za tým ONEbit.cz
Tomáš Pařík

0