Autor Zpráva
stepi15
Profil
Zdravím hledám levný hosting a kvalitni jednalo by se od hosting s CZ domenou min 5 emailu
převážně by tam byli fotky hudba nějaký jednodušší vzhled bez administrace čistě html PHP javacript nebo něoc s přehrávačem setu.
dříve jsem dělal web kamaradovi na onebi a je spokojenej nevím jaké jsou možnosti dnes a jak jsou natom s podporouatd,
Krakatoa
Profil
Si hoď kostkou, ne? Myslím, že tebou udávané požadavky zvládne snad každý hosting. Teď letí wedos, tak zkus ten.
Já teď ujíždím na free vserveru pipni, tam si můžeš udělat co chceš, klidně i vlastní rádio (streamovací server).
stepi15
Profil
No určitě to ještě musí mít podporu PHP Mysql osobně nepoužívám ale pak tam bude i něco na komentaře nějaká kniha možná ale to by šlo propojit s Facebookem nebo i bez SQL
Popřípadně jestli neznáte kde by mě udělali pěkný webdesigne a logo
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Vy ještě nemáte web a už sháníte hosting? Neberete to od konce? Pokud si web chcete od někoho udělat, tak Vám určitě i nějaký hosting doporučí, nebo přímo poskytne. Jinak hosting byste měl hledat podle toho co od něj budete potřebovat, zkuste se přečíst například toto. Na tom samém webu pak najdete i možnost vyhledat si nabídku hostingů.
Bubák
Profil
Jak vybrat správný web hosting
http://latrine.dgx.cz/jak-vybrat-spravny-web-hosting

0