Autor Zpráva
datahousingcz
Hosting datahousing.cz
Profil
Množství hostérů považují vytváření aliasů a jejich konfiguraci za multihosting. Toto slovo se začíná hodně používat ve světě hostingu, no ne moc správně. V zahraničí to je úplně jinak, multihosting znamená neomezené množství sólo služeb v jednom účtu.

Tip na neomezený multihosting: http://www.datahousing.cz
datahousingcz
Hosting datahousing.cz
Profil
Jo, ... 69,-Kč/měs :)
warman
Profil
po dlouhe dobe hosting, ktery neni "cernota" :) jen tech 69kc mesicne je pri predplaceni na 2 roky, pri mesicnnim placeni to je 115.

Ten freehosting jde vyuzit i kdyz mam svou domenu, nebo musim registrovat u vas? Nevidim nikde info o tom
Davex
Profil
datahousingcz:
multihosting znamená neomezené množství sólo služeb v jednom účtu.
Všechno je něčím omezené. Myslím si, že potencionálního zákazníka by zajímalo, kde je omezení toho neomezena.

Asi byste si měli opravit web, protože špatně posíláte stránky klientům nepodporujícím gzip kompresi.

warman:
69kc mesicne je pri predplaceni na 2 roky
A ještě k tomu v akci, která platí do 10. listopadu (původně to bylo ještě kratší).
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Název vlákna mi tak nějak neodpovídá obsahu. Polepšete se nebo to skončí jako na webtrhu, kde jste napsal stejnou nabídku a vyvolalo to celkem flamewar.
warman
Profil
Michal666:ten flamewar vyvolal jedinec jmenem hofy, ktery ma jako obrazek logo savany :) jak jsem to tak procetl, tak datahousing napsal nabidku a ten borec zacal hnedka trolovat :)
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Warman: No Hofy to odstartoval, ale chytilo se toho více lidí.
Moderátor Chamurappi: Pokud tady začne nějaký spor, tak bude buď konstruktivní, nebo smazaný.
datahousingcz
Hosting datahousing.cz
Profil
Zdravim vas lidi, k webrthu se radsi nevyjadruju ... :)
to warman: ano 69 je na dva roky, na jeden rok to je 79, ale i tak domenu mate gratis.
to davex: jasne ze nejsme google, ale pokud je ten hosting vyuzivan normalne, tak chceme aby se klient necitil omezovan. Cize kdyz tam budete mit 20 hostingu, ktere jsou nejakym spusobem "bezne" hostingy, tak stim nemame vubec problem. a ten gzip.. dik za upozorneni, uz je to OK.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
datahousingcz:
Nemám rád hosting, který mi slibuje vše neomezeně a pak druhým dechem říká, ale nesmíte to přehánět. Měli byste jasně stanovit kde jsou hranice, nepříklad omezením na CPU. I disk není nekonečný.
datahousingcz
Hosting datahousing.cz
Profil
Pani, tu se snazime vysvetlit jak to je: http://www.datahousing.cz/cz/pro-klienty/napoveda/item/neomezeny-webhosting-multihosting
Fakt nam jde o to, aby se klient necitil omezovan, to je hlavni. Tyto omezeni, kdyz si je prectete, jsou nejom pro "spekulanty", kterym samozrejme nevyhovi zaden webhosting
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Tak a jsem u toho, nejste neomezený multihosting. Na slovo neomezený už začínám být celkem alergický.
Chamurappi
Profil
Reaguji na datahousingcza:
Fakt nam jde o to, aby se klient necitil omezovan, to je hlavni.
Nezáleží na tom, s jakými pohnutkami svým potenciálním zákazníkům lžete. Zatím bych řekl, že to slovo nevyvolává příliš pozitivní emoce.
Odkázaná stránka se mi nechce načíst. Zkoušel jsem to během poslední hodiny několikrát.

0