Autor Zpráva
Fisir
Profil
Ahoj,
protože pro svůj web www.j-jaburek.tk používám free webhosting 1freehost.com a jsem velmi spokojen, napíši zde co si o něm myslím.

Podle mně je nejlepší, že je to zdarma a má hodně funkcí. Je sice pravda, že podporuje jen PHP, ale mně to stačí. Velikost vašeho webu může být až 10 GB. Měsíční traffic je 100 GB. Na vašich stránkách nejsou žádné reklamy. Je možné zřídit si zdarma doménu 3. řádu. Máte k dispozici 5 emailů, 5 MySql databází, jede to na Apache. Můžete si zřídit 5 FTP účtů, 5 subdomén, 5 přidaných domén. Máte k dispozici GD knihovnu, CURL, .htaccess, cron, SSH web přístup, web mail, POP3 A IMAP a garantovanou 99,9% dostupnost. Já jsem s výkonem svého webu (i s použitím PHP a GD knihoven) žádný problém. Jednou byl v cPanelu server load: 9,57% a stránky byly stejně rychlé jako teď (server load: 4,44%). Máte také k dispozici (ihned) statistiky (webu i FTP).

Takže tento webhosting můžu jen doporučit. Další funkce najdete na stránce All Features.

Doufám, že to někomu při rozhodování pomohlo.
Bubák
Profil
Hmmm, mi to bylo jasné, už když jsem dočetl druhou větu! Příště se o svou spokojenost poděl nezištně.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/rules.htm#Z.VI
http://api.1freehosting.com/redir/409334
Fisir
Profil
Bubák:
No dobře, změnil jsem to. Ale tím, že získáte 10 refferalů získáte neomezený diskový prostor a traffic.
Ale přiznám barvu, psal jsem to zčásti proto.
Chamurappi
Profil
Příště permanentní ban.
Davex
Profil
Fisir:
Na vašich stránkách nejsou žádné reklamy.
Šest skrytých odkazů, které vypadají jako SPAM, nepovažuješ za reklamu?

<!-- www.1freehosting.com Analytics Code -->
<noscript><a title="Free hosting" href="http://www.1freehosting.com">Free hosting</a><a title="Web host free" href="http://www.1freehosting.com">Web host free</a><a title="Free websites hosting" href="http://www.1freehosting.com/free-website-and-hosting.html">Free websites hosting</a></noscript>
<!-- End Of Analytics Code -->

Jednou byl v cPanelu server load: 9,57% a stránky byly stejně rychlé jako teď (server load: 4,44%).
Není to zatížení v procentech, ale počet procesů čekajících ve frontě (zjednodušeně řečeno).

Jinak ta Litevská firma, která to provozuje, má hodně dalších (asi sto) podobných freehostingů, takže doufám, že je tady nezačneš všechny propagovat. Předevčírem tu někdo propagoval 2freehosting.com ze stejného kurníku - nebyl jsi to náhodou také ty?
margin
Profil *
Davex:
Šest skrytých odkazů, které vypadají jako SPAM, nepovažuješ za reklamu?
Mám za to, že zrovna za takto skrytý text hrozí penalizace od vyhledávačů, což je pádný důvod vyhnout se takovému hostingu velkým obloukem.
Fisir
Profil
Davex:
Ne, to jsem nebyl já. A propagovat nezačnu. K těm odkazům: no, zatím ten web běží 4 dny, takže to nemohu posoudit.
Chamurappi:
Jasně, díky že ne hned. Já radši příště pořádně pročtu pravidla, fakt promiňte. Ale nic to nemění na tom, že pro mě je tenhle hosting fakt nejlepší. Ještě jsem něco zkoušel na 000webhost ale tohle se mi zdá prostě lepší.

A ještě by jsem chtěl dodat, že nebýt tohoto fóra, dneska by jsem byl někde úplně jinde než jsem teď. Jo a taky nebýt Yuhůových skvělých rad a článků. Proto Vám všem co jste mi nekdy pomohli, i těm co ne, díky za rady.
Davex
Profil
Fisir:
zatím ten web běží 4 dny, takže to nemohu posoudit
Není dobré, když po čtyřech dnech začneš doporučovat hosting, jehož funkčnost nemáš dlouhodobě ověřenou. Tvůj původní záměr je jasně čitelný.

Ještě jsem něco zkoušel na 000webhost
Tento freehosting provozuje stejná firma.
Fisir
Profil
Davex:
Tohle není první web co tam mám, dřív jsem tam měl hostovaný ještě jiný. Tak to, že je to stejná firma jsem nevěděl.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fisira:
Já radši příště pořádně pročtu pravidla, fakt promiňte.
Vyhodili bychom tě nehledě na pravidla. Protože to je obyčejný spam. Těžko najdeš fórum, kde by měli tenhle druh příspěvků rádi.

nebýt tohoto fóra, dneska by jsem byl někde úplně jinde než jsem teď
Ba co víc, ani bys nevěděl, jak ses tam dostal, proč tam jsi a kdo je ta mrtvola vedle tebe.

Ještě jsem něco zkoušel na 000webhost
To je ten šílený hosting, který pořád všechno schvaluje, ne? Člověk si tam nahraje živou ukázku, pošle odkaz na diskusi a pak mu všichni píšou, že ji nevidí, protože se jim ukáže, že se teprve schvaluje.
Fisir
Profil
Chamurappi:
Ten 000webhost mi fungoval hned, nic neschvaloval.
Fisir
Profil
Měním názor!
Nemůžu odkázat na exe soubor! To je hrůza! Okamžitě přecházím jinam.
Promiňte. (i za ty vykřičníky, ale po celou dobu testování jsem si toho nevšiml)
jenikkozak
Profil
Fisir:
To je od tebe pěkné, nejdřív nás někam naženeš, a pak sám jdeš pryč.
Ale přiznám barvu, psal jsem to zčásti proto.
Ta část ovšem zaujímala 100 % celku. Jak se později ukázalo.
Doporučuji nic nedoporučovat, dokud nebudeš vědět, že to za doporučení stojí.
margin
Profil *
Myslím si, že by bylo vhodné něco z tohoto vlákna ponechat, aby si případní zájemci mohli vygůglit, co je daný hosting zač.
Davex
Profil
margin:
co je daný hosting zač
To může být ale docela problém, protože na stejných serverech běží asi 100 „freehostingů“ na různých doménách. Co jsem si všiml, tak bývají trochu odlišně nastavené - někde se zobrazuje reklama nebo vkládají odkazy (které ničí AJAX), různě je omezena velikost souborů a místa, jiné jsou limity připojení k databázi atd. Společné jsou jen webservery a nameservery. Viz třeba sloupec Host names sharing IP with A records v informacích na robtex.com (domény dalších hostingů se najdou podle jména začínajícího na ns1.*, ale nemusí to být všechny). Toť jen taková zahraniční zajímavost, kdyby to někoho zajímalo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0