Autor Zpráva
Anonym
Profil
Dobrý den, našel jsem si http://www.hosting-zdarma.cz/ jako optimální hosting pro mojí práci. Chtěl jsem se zeptat, jestli zde není ještě něco levnějšího (i částka 600korun je pro mě velkým utrpením)? :) Jestli se nic nenajde zůstal bych u tohoto hostingu, a proto jsem se chtěl zeptat jaký s ním máte zkušenosti, hlavně s webmailem? Všem moc děkuji za odpověd :)
warman
Profil
wedos to ma za nekonkurencni nabidku (dole pod strankou je reklama) a se slevou http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=6&topic=125950&page=1 se dostanes jeste na min :)
Anonym
Profil
warman:
a ty u nich hostuješ? myslíš že je to spolehlivý, ta nízká cena mi přijde trochu nápadná :)

Mohl by mi někdo popřípadě řííct nějaké zkušenosti s tímto hostingem :)
Lexter
Profil
Osobně bych k nim nešel, kamarád u nich byl pár měsíců a nic moc hezkého o nich neříkal. Dobré reference jsem slyšel například na Ebolu.
jenikkozak
Profil
Anonym:
a ty u nich hostuješ?
Já ano. (Chceš důkaz?)
myslíš že je to spolehlivý, ta nízká cena mi přijde trochu nápadná
Spolehlivý ano. Podpora se snaží pomoci, výpadky se dají špatně postřehnout (žádného jsem si nevšiml). Líbí se mi, že mají stejnou banku jako já - Fio. Platba probíhá okamžitě, za pár minut má člověk doménu i hosting. Nemyslím si, že by to byl hosting, který by měl za pár měsíců zkrachovat.
ta nízká cena mi přijde trochu nápadná
Nápadná určitě je. Podezřelá asi také. Domnívám se však, že jde o zbytečné obavy. Miniweb (zdarma) mi u nich funguje, webhosting také, virtuální server také.
Hosting-zdarma.cz, na který ses ptal původně, ale neznám. Dají se tu na diskusi najít i starší reakce.
Anonym
Profil
Tak ted opravdu nevím :) Ta cena u Wedos je úžasná, protože potřebuji hodně věcí za co nejnižší cenu. Ale zase přesně nevím kolik bych toho potřeboval... už mám jeden hosting, ale zjistil jsem, že mi tam něco chybí :D (tak bych zas nechtěl po pár měsících znovu převádět :D) Proto mě to tolik zajímá :), všem vám děkuji za názory, asi to u nich zkusím :)
nemeja
Profil
Mám u Wedosu 4 hostingy, nikdy s žádným nebyl problém. Nízká cena je díky tomu, že vše maj zautomatizovené, proto nemusí platit zbytečně moc zaměstnanců. Za tu cenu, nejlepší hosting. Vřele doporučuji
Anonym
Profil
nemeja:
děkuji, asi to vyzkouším :)
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Dobrý den,
dovolím si krátce reagovat jménem WEDOS.

Proč máme tak nízké ceny se dozvíte třeba zde:
http://datacentrum.wedos.com/nizke-ceny.html

Problém vidíme v tom, že dnes se nedá na trhu orientovat podle ceny. Z pohledu zákazníka je problém v tom, že cena nic nevypovídá o kvalitě a výkonu služby. Reálně máme vyzkoušeno 10-15 tisíc návštěv za den na WordPressu a to je pěkné číslo.

U nás nečekejte žádné překvapení. O tom jak máme všechno udělané je všechno napsané na webu, včetně fotek serverů a jejich testů a vybavení - http://datacentrum.wedos.com . Je tam popsané naše datacentrum do posledního šroubku, protože se nemáme za co stydět.
Po roce provozujeme cca 120 fyzických serverů FUJITSU plus disková pole. Od loňského podzimu nám svoji důvěru dalo již přes 43.000 domén.
Navíc máme garanci vrácení peněz a certifikaci ISO atd.

0