Autor Zpráva
Kacko
Profil
Zdravím,
potřebuji dva servery, jeden v EU (ideálně UK,NL) a jeden v USA. Hledám firmu se solidním jednáním, kvalitní podporou a dobrým technickým zázemím.

Nároky jsou 1Gb/s linka (i tranzit), traffic do 20TB, zálohy 50GB. Stačí mi Xeon s 16GB RAM. Cenově kolem 200USD/server/měsíc.

Můžete mi někoho doporučit?
Máte někdo zkušenosti s ovh.cz?
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Ano viz odpověď zde.
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
Kacko:


muzeme vam dat usa,uk server o nasledujic konfiguraci

i3 - Dual Core - 3,1GHz H/T - 2nd Generation, 500GB SATA2, 16GB DDR3,
trafic 20TB - cena 204USD / mesicne. 1Gb/s linka se neposkytuje zakaznikum se dava jen 100M. Zalohy dle vasich pozadavku included. HW je poskytovano v profi serverovnach s dualnim napajenim, dual internet a zalohovani napajeni pres diesel a ups.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Trochu drahé ne?
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
co je na tom drahyho ?? mate lepsi reseni ??
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Co třeba toto www.ovh.cz/dedikovane_servery/superplan_best_of.xml? Za poloviční peníze 2x tolik? A nevěřím že v USA nebude nic srovnatelného s OVH.
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
polovicni penize ale ve francii. Oni maji vyznamne omezeneni prenosu.

A my za ty prachy mame v cene KVM, a 5IPv4,IPv6 neomezeno . V usa nic lepsiho nenajdete. Nebo najdete ale za jinych podminek. Vime co prodavame..
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Teď na to koukám, vy tam nabízíte jen jeden disk? To bych musel být sebevrah abych tokový server měl chtít. Vždyť dneska je disk ta nejvíc chybová část a navíc jsou na ní data. Když odejde paměť, tak se vymění a vše jede dál, když Vám ale odejde disk a nemáte to v RAIDu, tak se můžete jít oběsit. A zálohy nejsou řešení.
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
jsou tam vzdy 2xdisk v raidu.. V USA vzdy uvadime 500 disk protoze to vetsina uzivatelu nepochopi. v EU to uvadime zase jinak napr 2x500GB HDD in RAID1
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
K čemu potřebujete KVM když tam je vKVM? Pokud někdo chce více IP, tak zaplatí profesionální použití +375 měsíčně a jednorázově zaplatí za IPčka a hotovo, pořád je to levnější.
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
vKVM u OVH neni klasicke KVM a neda se pouzivat na vse. u nas pouzivaji zakanzici KVM na instalaci dalsich OS, odladeni Vmware, bezpecnou konfiguraci atd. to na vKVM neudelate.

jejic cena za 8IP se pohybuje stejne jako nase cena za 8IP nevidim v tom rozdil. 375kc je stejny.. Souctove je to pak skoro stejny jako u nas.

ale je to na volbe zakaznika. Pokud mu nase ceny nevyhovuji muze se obratit na konkurenci, nikoho nenutime.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Na co instalovat vlastní systém, když OVH nabízí snad všechny distribuce co existují.
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
taky poskytujeme vetšinu distribuci, ale máme x případů kdy si zákazník chtěl sám nainstalovat placenou verzi vmware ESX .. náš zákazník náš pan. A navíc nikdo nikdy nedokaze něco na 100% udělat jak si to přeje zákazník. Často máme specificke požadavky na instalaci FreeBSD nebo OpenBSD..
Kacko
Profil
hexageek:
Děkuji za nabídku, jakou společnost zastupujete?

Michal666:
Díky za info.

EU jsem už prakticky rozhodlý pro http://www.ovh.cz/dedikovane_servery/eg_ssd.xml.

Teď ideálně najít něco podobného v USA, rozhodující je gigabitová linka.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Co jsem koukal na USA, tak tam se to s OVH nedá srovnávat. Přijde mi dost divné, že mají ty servery tak drahé. Přitom tam to želozo mají levnější než u nás.

Gigovou linku jsem tam neviděl, ale taky jsem to neprocházel tak důkladně. Spíš si řekněte jestli tu gigovou linku vlastně potřebujete.

Potřebujete určitě ty SSD disky? Nevím jak dnes, ale dříve jsme s nimi měli hrozné problémy.
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
kacko: vse realizujeme pod znackou HEXAGEEK www.hexageek.com .. zivi nas primarne server hosting, datacentra, dedicated server, management hosting

jaky je duvod pro umisteni v EU, respektive proc potrebujete v EU ??

SSD taky nedoporucuju je to zbytecnost, radeji vam tam dame rychlo otackovy disky na profi radici.

co se tyka 1Gbps tak po konzultaci s kolego je mozne mit 1Gbps na serverovnach v kanade a USA za 45USD mesicne..

0