Autor Zpráva
Rob
Profil
Možná jsem našel hosting, který je třeba. Jak jsem upozorňoval již minule, pro zákazníka je nejdůležitější nízká cena. Proto tato volba. Cena je tedy vyhovující, ale jak je to s kvalitou?

Máte někdo s tímto hostingem zkušenosti?? A jaké? www.kgb.cz
stradivarius
Profil *
Ma zkusenost je jen jedna, z roku 2001 nebo 2002. Chtel jsem si zaregistrovat domenu - a neozvali se:-) Sel jsem tedy jinam, a pak jsem kdesi cetl o nejakem jejich krachu nebo co.
Rob
Profil
stradivarius
no, tak to není moc pozitivní. Každopádně to vypadá, že se znovu rozjeli, dole na copyrightu je 2004, 2005. Kdyby zkrachovali, tak ty stránky smažou (myslím) a když je navíc aktualizovali, tak se tam snad něco děje.

Někdo další něco ví

Nebo...................
Pro zákazníka je opravdu rozhodující cena. Kdyby mi něko dovedl poradit nějaký hosting s obdobnými cenami jako kgb, tak budu rád. Normální cena 40-50 Kč/měsíc je víc, než je ochoten investovat.
Martin Kuželka
Profil
Já bych k nim neumístil vůbec nic, působí na mě dost špatně.

Za podobnou cenu moc hostingů neseženeš, ale když napíšeš, co by ten hosting měl mít, tak možná budu vědět...
Rob
Profil
Martin Kuželka
OK, takže
-PHP
-FTP
-nějakou tu doménu 3tího řádu (ideální by byly asi tak 4, ale není to podmínkou - když to bude nutné, tak se obejdu i bez nich)
-prostor - byl jsem informován, že těch 200Mb bohatě stačí, takže to může být i méně
-MySQL se v budoucnu bude určitě hodit
-.htacces by asi taky neškodil
-e-mail může být i nemusí

Snad jsem na nic nezapomněl. Jinak opravdu je rozhodující cena - bohužel, ale taková je dnešní doba.

Jen pro případ nouze, jak moc špatný/dobrý je hostingzdarma.cz?? Někdo to docela kritizoval, tak nevím.
Martin Kuželka
Profil
hm, tak to jsem čekal trochu menší požadavky :-) Pokud to má být za podobnou cenu jako site.cz, tak to je asi dost velký problém. Tady asi neporadím :-(
Rob
Profil
Martin Kuželka
Dobrá, takže absolutní minimum je PHP, FTP, a asi ta MySQL. Menší pobmínky mít nemohu. A jaký máte názor na ten hostingzdarma.cz??
Václav Martinovský
Profil
Jak jsem jiz psal na jinem miste fora, tak za takhle nizkou cenu nemuzete ocekavat nijak extra sluzby. Kvalita vzdycky neco stoji, to si v dnesni dobe moc lidi neuvedomuje. Bohuzel nevim, co je pro Vas nizka cena, ale solidni hosting na mesic se da sehnat za cenu jednoho obeda v podprumerne restauraci - pokud to s webem myslite alespon trochu vazne, mozna by stalo za to o tom zapremyslet.
Rob
Profil
Václav Martinovský
Nejde o mě ale o zákazníka. Já vím, že 50 za měsíc je slušná cena, ale zákazník...........
Aramon
Profil *
Asi jsem mimo, existuje uz web, ktery chces premistit? Mozna bych pro tebe mohl neco udelat, pokud budu vedet, co sjou to z astranky...Myslim tim dobrej hosting...kdyz tak napis na reklamni.mail zavinac centrum tecka cezet ;-)
mat
Profil
Rob

musím, jako jindy, doporučit Český hosting ( http://www.cesky-hosting.cz ), nejen proto, že u nich hostuji, ale především proto, že jsem u nich na 100% spokojen. Nikdy bych nedpopručoval nic, s čím bych se nemohl ztotožnit sám. Myslím, že stovka měsíčně není ani pro studenta moc (ale třeba se mýlím)...
Rob
Profil
mat
Ono to není přímo pro mě....Ale tady jsou ty finance opravdu problém....
Martin Kuželka
Profil
Rob: pokud by se jednalo o nějakou neziskovou organizaci nebo něco podobného, tak řada webhosterů nabízí po domluvě nějaké extra podmínky (někdy i webhosting zcela zdarma).
ronnie
Profil
Rob: nečetl jsem celou diskuzi, ale co třeba forpsi.com? Mám s nimi dobré zkušenosti, potřebuješ pouze doménu (150/rok nadnarodní), podpora i pro freehosting velmi dobrá. občas nějaké výpadky, ale co člověk chce zadarmo:)
Jinak hosting-zdarma ani náhodou (můj názor), nesnáším tuhle politiku, dobře víme, že platit musíš;)
Rob
Profil
ronnie
Než se zákazník rozhoupe, tak to asi ještě bude chvíli trvat. Zatím o tom hosting zdarma docela uvažuju. A vždyť platíš - docela slušnou přirážku za registraci domény. Jinak ono by se do těch 600 dalo vejít s nějakým hostongem, ale s čím - ono je těžké si vybrat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0