Autor Zpráva
temistokles
Profil
hladam kvalitny slovensky hosting s podporou php5, gd, aspon 300MB disk. priestorom, trafficom co najvyssim (cca aspon 10GB/mesiac).

nasiel som napriklad hosting www.ronet.sk, asi to prave vznika, lebo nic podrobne som na stranke nanasiel. co vy nan? a co by ste mi odporucili?
Falcon16
Profil
skus kuknut cgd.sk
temistokles
Profil
je to dost drahe :(
jozob
Profil
Odporúčam www.mediahost.sk
Perfektná podpora, kvalitné služby, zaujímavé balíky služieb, dostupnosť 100%...
Martin Kuželka
Profil
dostupnosť 100%

ale no tak... :-)
jozob
Profil
Prečo nie?

Z hľadiska dlhodobej prevádzky je jasné, že sa to nedá dosiahnúť. (Asi nie je možné zabrániť chybám hardwaru atď)
Ale myslím, že je možné zabezpečiť 100% dostupnosť počas niekoľkých mesiacov...
Nie som odborník, je to len môj laický pohľad, ale predsa...
mckapco
Profil
Dobry den!

Spolocnost Mediahost v prvom rade garantuje 100% prevadzku, nie zabespecuje. V tom je rozdiel. Zatial zistujeme, ze to ludia su na 100% alergickí, mozno prestaneme garantovat z dovodu spochybnovania. Nic to nemeni na tom, ze zatial sme nezaznamenali ziadny vypadok.

Ak by sme mali zaujem o hosting Vasich poziadaviek, vyhovujuci by mohol byt balicek B z nasej ponuky s cenou 99,-SKK na mesiac pri rocnej platbe. Je mozne vytvorit aj specificky balicek, ktory bude splnat Vase poziadavky. V tom pripade ma kontaktujte.

Dakujem!
Ek
Profil *
ak mate zaujem o host napiste mo na 0908svk@gmail.com a amozme sa dohodnut na dakom hoste a za rozumnu cenu ak mate zaujem je to slovensky hosta je best dobry a aj lacny takze staci napsiat mi na mail

a ja vam to vybavim aj zo zlavoua s s jednym mesiacom gratis
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0