Autor Zpráva
Why
Zdravím, prosím o radu - znáte někdo webhosting ideálně do 200 Kč/měsíc, který je stavěný na hodně navštěvovaný weby?

Myslím tím, aby unesl v nárazových špičkách návštěvnost třeba 1000 lidí za minutu... Jinak celkem denně třeba až 30-50tisíc.

Není to žádná náročná aplikace, pár sql dotazů, postavený na nette a načte se do průměrně 80-100ms (teď je na wedosu)...

Potřebuji poskytovatele, kterej s tímto počítá a nebude to padat, když nárazově příde více lidí (těch 1000/min třeba).

Díky za tipy!
wedos
Hosting WEDOS
Dobrý den,
u nás máte jakou variantu? Základní nebo Extra? Základní u nás zvládá 10-15 tisíc návštěv za den, Extra k těm 50 tisícům.
Předpokládám, že větší návštěvnost nikdo na sdíleném webhostingu moc chtít provozovat nebude. To bude spíše na silný VPS neb na dedikovaný stroj, ale je to o optimalizaci a o tom co tam skutečně běží (a co se třeba nutně "tahá" z databáze)... Pomůže cachování, vygenerování html stránek apod.
Ugo
mě se ještě líbí onebit, řekl bych že je malinko rychlejší (ale zkušenosti s hostingama téměř nemám). nicméně s takovouto návštěvností bude jistě i dost příjmů na vlastní server takže bych šel touto cestou.
btw. 80-100ms .. to je nějakej nezkompilovanej FB ne? :D
ShiraNai7
Onebit můžu určitě doporučit.. jsem tam už pár let a jsem maximálně spokojený.
Str4wberry
A hostuješ tam web s 30 až 50 tisíci denními návštěvami?
wedos
Hosting WEDOS
Tohle je vše o návštěvnosti a o velikosti databáze a optimalizaci dotazů do databáze. Těch vlivů tam může být více. Výkonnostně se to potom může lišit dost zásadně. My výkonnostní problémy na webhostingu nemáme. Servery nepřetěžujeme a používáme značkové servery FUJITSU v blade verzích.