Autor Zpráva
OBr
Profil
Dobrý den.
Plánuju přejít na cesky-hosting.cz . Jaké máte zkušenosti? Kdo z vas tam hostuje? Reference mi připadají víc než dobré. Mod_rewrite a mod_alias to má, mysql samozřejmě taky. Kolik MB do ní můžu uložit? A chybové stánky, můžu si říci přesný název chybové stránky (třeba 404.php ?). Chci toho asi dost, ale budu vděčný za jakoukoliv radu.
Předem díky.
Petra
Profil
Na to doporučuju obrátit se přímo na podporu českého hostingu (třeba na ICQ jsou přes den pořád online a odpovídají cca hned). Já tu hostuju a spokojená jsem, i když nutno dodat, že jsem nenáročná a nějaké horní limity v megabajtech mě moc nezajímají. Název chybové stránky nastavit jde.
mat
Profil
hostuji tam informační web a shop, zcela bez problémů, profesionální přístup je samozřejmostí, hodně se zlepšili i co se týká upozorňování na výpadky (naučili se omlouvat, což velmi cením), chybovou stránku si pojmenuješ jak chceš... mod_rewrite nemůžeš používat sám, na požádání tvoje pravidla ale ihned aplikují. A co je pro mě hlavní - přehledná administrace, možnost vytvářet subdomény apod. Prostě jsem si tam zvykl a těžko bych měnil...
ronnie
Profil
Přesně jak píšou ostatní, jiný hosting mě nezaujal tak, jako cesky-hosting.cz, hostuji zde všechny své weby.
Fred
Profil
Mám tam dva weby a jsem velmi spokojen. Sice není .htaccess, ale jak píše Mat na požádání ihned aplikují pravidla.
OBr
Profil
Mockrát díky. Už jsem podal žádost o přechod.
OBr
Profil
Závěr: Během šesti hodin byl můj web převeden pod cesky-hosting.cz, všechno proběhlo nečekaně hladce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0