Autor Zpráva
WanTo
Profil
Ahoj, sháním hosting pro jednoduchou fotobanku, která bude obsahovat řádově tisíce až desetitisíce fotek pro využití při tvorbě architektonických vizualizací, případně concept artu. Půjde o poměrně specifickou záležitost, takže neočekávám nijak vysokou návštěvnost, každopádně i tak by se hodil nějaký hosting s velkým nebo neomezeným trafficem a hlavně velkou diskovou kapacitou (pro začátek tak 40 GB minimálně, s možností rozšíření). K tomu pochopitelně PHP, MySQL, mod_rewrite, asi by se hodila možnost vypnout safe_mode a musí to být pořádně nastavené, abych mohl přes PHP pracovat se souborovým systémem a nemusel věčně řešit uživatelská práva.

Nejspíš bych preferoval něco s datacentrem ve Velké Británii, ale není to podmínkou, ocením i kvalitní český hosting. Cenově bych se chtěl pohybovat někde okolo 5 gbp / 150 czk měsíčně, minimálně ze začátku než se projekt rozjede a fotobanka víc naplní.

Víte o něčem?
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
Preji dobry den,

pro tento pozadavek bychom vam nabidli upravenou verzi multihostingoveho programu http://www.hexageek.com/cze/pages/multi-hosting kde web pobezi nejdprve v CR a pozdeji vam ho muzeme presunout za stejnych podminek na hosting v lokalite UK.
Amunak
Profil
WanTo:
Možná wedos (referral link)? Mají neomezený hosting za 25 korun pod podmínkou, že na web nahrajete jen to, co patří k prezentaci. Takže by bylo třeba se zeptat na podpoře, jestli do toho patří i obrázky v databance, ale věřím, že ano.

Moderátor Davex: Partnerský odkaz je proti pravidlům a byl proto odstraněn. Příště už tě rovnou smažu.

0