Autor Zpráva
Kubuska112
Zdravím. Znáte nějaký freehosting s podporou .htaccess? Velikost disku víc jak 4 Mb a PHP.
mimochodec
Známe. Google nezná? O hodně míň by bylo těch freehostingů, kde toto splněno není.
Kubuska112
mimochodec:
Google hledá :) Vím o Endoře, ale ta je jakási...divná. Porovnání freehostingů vyjel jakýsi "PIKOLO"(web4ce) , ale ten toho moc neumí...tak nevím...
mimochodec
Kubuska112:
Nerozumím cos chtěl říct tou větou o pikolu, ani proč ti e. připadá divná. Já na ní pár malých webů mám a nic mi tam divné nepřipadá. Naopak hodně divná je ta tabulka, na kterou odkazuješ.
Thalia
Kubuska112:
Tak to asi tím googlem hledáš špatně. Tou tabulkou bych se asi moc neřídila, stačí když mrknu, jaké neaktuální (což bych ještě pochopila, když je dole rok 2007) a hlavně nepravdivé informace jsou tam o našem webzdarma.cz, který tvé podmínky bez problémů splňuje. Souhlasím s mimochodcem, těžší bude spíš najít freehosting, který toto nemá. Nevím, proč tě zaujal zrovna Pikolo, ale když si projdeš aktuální info na stránkách oněch freehostngů, jistě si vybereš pro tebe ten nejvhodnější.
Fisak
Kubuska112:
co je na endoře divného ? je to zcela normální hosting a podporuje skoro vše (až na pár nepotřebných fcí které se dají obejít)