Autor Zpráva
mckapco
Profil
Dobry den,
v ramci jednorazovej akcie si mozete cez stranku
http://www.123zlavy.sk/discounts/default/name/webhosting-na-rok-zdarma-a-bez-viazanosti/
zriadit voucher pre webhosting na rok zdarma. O rok hosting nie je potreba predlzovat. v pripade zaujmu je mozne o rok hosting predlzit a platit aj v ceskej mene na cesky ucet.
Vyskusajte novy webhosting a usetrite!
mckapco
Profil
Kod z voucheru mozete vkladat do poznamky v objednavke na www.mediahost.sk
Kubuska112
Profil
mckapco:
...webhosting na rok zdarma.
Opravdu zadarmo? Sice na stránce vidím slevu 100% ale jaký je v tom háček? Je to možné i pro Čr?
Davex
Profil
Kubuska112:
Servery jsou v Casablance v Praze a za ty peníze je to dobrá nabídka, ale nevím, jak udělat toto:

Zvolili ste si platbu bankovým prevodom, sumu 0.00 Eur zrealizujte na náš účet 2868304454/0200 vedený vo VUB Banke a.s. Číslo objednávky slúži zároveň ako variabilný symbol.
Kubuska112
Profil
Davex:
ale nevím, jak udělat toto:
Taky mi nějak vrtá hlavou, jak zaplatit 0.00 Euro...
Jinak se mi to zdá jako dobrá nabídka :)
nemeja
Profil
Uz jsem si ho objednal, staci hodit kod do poznamky na objednavku hostingu a behem par mnu ti to potvrdej, jako zaplaceny. Super sleva diky ;)
Kubuska112
Profil
nemeja:
Uz jsem si ho objednal, staci hodit kod do poznamky na objednavku hostingu a behem par mnu ti to potvrdej, jako zaplaceny. Super sleva diky ;)

Potom ti na adresu dojde nějaký dopis s instrukcema? Jinak uvažuji o tom taky :)
nemeja
Profil
JJ jakmile ti to potvrdí, tak ti přijde email s udaji na ftp,...
Someone
Profil
Pro jakou z těch tří variant to platí? Nějak se v tom neorientuji... Jinak platba 0.00 mi nelze odeslat. Děkuji za radu :)
Příště budu lépe číst...


Tak přeci jen, platbu 0.00 nemohu odeslat. nemeja zadával jsi kód kuponu do poznámky ve formě xxx-xxx-xxx nebo xxxxxxxxx ?
mckapco
Profil
Dobry den, pravdepodobne Vam ide o platbu na zlavovom portali. tam ziadnu platbu nevykonavajte. Platba vo vyske 0.00eur = nevykonat ziadnu platbu. Maju to tak nastavene na zlavovom portaly, my (Mediahost.sk) s tym nic nespravime. Ale je to iba detail. Ponuka plati este 33 hodin.
nemeja
Profil
I s pomlckama jsem to psal, ale to by snad mel byt jen maly detail

0