Autor Zpráva
Juandev
Profil
Rohlížím se po nějakém hostingu. Zatím jsme u OneBit, ale tam mi vadí limited. To třeba takový wedos je lepší, že má unlimited. Nicméně pro úplný lamy jsou některá ta jejich řešení složitá. A navíc tam nemají awstats, i když bych si je asi mohl nainstalovat.

Hostoval jsem u HostMonsteru - to pro úplný lamy je. Existuje něco podobnýho na českym trhu za lepší peníz než to dává HostMonster. A má vůbec wedos v ceně backup?

Takže když to shrnu, dobrý služby (unlimited proto abych si nemusel přikupovat větší program), něco pro lamy (například cPanel, abych nemusel furt hledat ajťáka) za rozumnou cenu (do 1,5 K / rok je rozumné).
kubimi
Profil
Juandev:

Mám dobré zkušenosti s TELE3 (www.tele3.cz), na Slovensku s Websupport (www.websupport.sk) - tem mají fajn škálovatelné nastavení. Kdysi jsem používal Ignum (vyšší cena, ale spolehlivé).
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Můžete zkusit Váš Hosting... máme vlastní jednoduché rozhraní, s kterým nastavíte co potřebujete a server získáte plně zkonfigurovaný s možností testování zdarma.
http://www.vas-hosting.cz/administracni-rozhrani-serveru-vps-centrum.html
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Juandev:
má vůbec wedos v ceně backup?
U nás zálohujeme na základní verzi jednou týdně. U verze Extra každý den. U obou verzí webhostingu (a u každého VPS) však má každý bonus a to náš WEDOS Disk. Potom každý webhosting dostane bonus zcela zdarma 5 GB (a u VPS dokonce 10 GB) prostoru navíc. Tam si potom můžete zálohovat co chcete a kdy chcete a jak často chcete. Je to celé na jiném stroji, jiném diskovém poli, jiném racku....

Máte tak primární data na jednom diskovém poli, databázi na druhém stroji, maily na dalším. To celé se pravidelně automaticky zálohuje na jiný záložní stroj. A vy si navíc můžete, díky tomuto bonusu, nastavit přes cron co chcete zálohovat a jak často. A je to potom fyzicky na dalším stroji. Přístup k tomu máte bez omezení.
V jednom okamžiku existují tedy 3 kopie dat. Jedna aktuální, druhá naše denní (nebo týdenní záloha) a třetí záloha na WEDOS Disk (s frekvencí jakou si nastavíte - třeba každou hodinu).

To je asi jedno z nejlepších řešení zálohování, které je na trhu.

Omlouváme se za pozdní reakci. Příspěvku jsme si všimli až nyní.

0