Autor Zpráva
nicmund
Profil
Přesouvám své weby na nový hosting a potřeboval bych poradit. Existuje nějaký nástroj, který přesune data z jednoho FTP na druhé FTP? Jedná se o velké množství dat a přetahování přes moji pomalou linku nepřipadá v úvahu..
Ugo
Profil
aby to bylo skutečně ftp -> ftp tak by to podle mě muselo být na straně serveru, osobně bych to řešil primitivním php skriptem. Jinak ttl cmd to snad umi a treba nautilus taky, ale tahají to podle mě přes tvojí cache.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Pro tyhle případy je u nás na G-Hostingu možné v objednávce vyplnit údaje k FTP (ale i k emailům) na původním hostingu, a my to pak automaticky překopírujeme k nám. Tím chci říct - kontaktujte svůj hosting. My to děláme automaticky a zadarmo, ale jinde Vám to třeba za nějaký peníz taky udělají :).
armin
Hosting armin.sk
Profil
Přenos mezi dvěma FTP je možný pouze pokud jsou podporovány fxp přenosy a jak píše kolega djlj, kontaktujte svého nového hostéra.
nicmund
Profil
Zkusil jsem přenos mezi dvěma FTP pomocí total commanderu. Přenos bohužel nefungoval a tak jsem naprogramoval php script, který obsah uploadoval na FTP. Přenos probíhal ale velmi pomalu. Nakonec jsem web pomocí SSH přidal do archivu. Nového poskytovatele požádal o rozbalení vzdáleného archivu. Nejjednodušší řešení. :) Děkuji Vám za připojení do diskuze.

0