Autor Zpráva
mr.candát
Profil
Zdravim,
chystám se provozovat více webů (např.40) a hledám vhodný hosting, který bude mít kvalitní podporu, dostupnost alespon 99,9% a prostor minimálně 15gb né za částku 8000kč ročně.

Můžete mi nějaký doporučit ? Zrovna provozuji menší e-shop na Savana.cz a myslim si, že to neni zrovna kvalitní hosting, ačkoliv dle jejich tarifů nabízí hodně muziky za málo peněz. Jejich výhodou je však především neomezený počet domén.
Amunak
Profil
mr.candát:
Záleží jaké máš další požadavky. Kdybys měl web za 25Kč/měsíc, vyšlo by tě to na 12000 ročně za všechny weby (a to je slušná cena za hosting). Pokud weby nemají velkou návštěvnost, mohl by sis někde zřídit virtuální server. Vyžadovalo by to ale zkušenosti s linuxem. Vyšlo by tě to tak od 1500 ročně. Pokud je ale návštěvnost vysoká, server by to taky nemusel zvládnout, takže by možná bylo třeba sáhnout po něčem výkonnějším (vlastní dedikovaný server).

Ještě jedna varianta je pak normální "multihosting". Otázka ale je, jestli se nevyplatí trochu investovat, než se snažit všechno natlačit na jeden hosting. Většinou jsou pak problémy s organizací obsahu, je v tom nepořádek a má to různá omezení.

Prostě počítej s tím, že když chceš hostovat 40 webů, budeš za to muset patřičně zaplatit, pokud nejsou naprosto triviální.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Zdravím, mrkněte na nabídku www.vas-hosting.cz/virtualni-server.html ... je to sice VPS, ale výborně předkonfigurovaný a se správou jako u hostingu. Na serveru jedou i automatické aktualizace. Počet domén je samozřejmě nelimitovaný.

0