Autor Zpráva
quinux
Profil
Zdravím,

sháním nějaký menší a levnější hosting. Měl by však mít výbornou dostupnost a žádné problémy s administrací a rychlostí.
Potřebuji tak 10-20 mb prostoru, php a mysql, mod_rewrite, pár emailů a technickou podporu, která odpoví alespoň do 24 hodin. ;o)
Cena by měla být tak do 50 Kč/měsíc. Pokud máte s něčím dobré zkušenosti tak sem s tím.

Díky

Dodáno později: viděl jsem nabídku webdum.com a je to asi to co hledám .. máte s tímto hostingem nějaké zkušenosti?
Šlaha
Profil
Zkus i isol.cz
hamstet
Profil *
Taky by mě zajímaly zkušenosti s WebDum - je to malá firma, asi mají jen jeden stroj, ale za rozumné peníze celkem dost nabízejí.
TomTomas
Profil *
O WebDum jsem před časem také uvažoval, vypadá zajímavě. Tehdy jsem neslyšel nějaké špatné reference, asi je v pohodě a bez problémů.

Jít k Isolu bych ale měl trochu obavy, vzhledem k ceně až příliš nízké vidím trochu rozpor (např. neomezený přenos dat a databáze) v návratnosti nákladů na provoz. Tím jej nechci nějak odsoudit, je to jen můj dojem. Nepříliš důvěry ale budí neuvedení kontaktů na konkrétní provozovatele, pouze icq, což je dosti mizivé.

Sám mám zkušenost z asi 4měsíčního provozu stránek u ONEbit.cz. A dosavadní (a zjevně nejen moje:) zkušenost je velice dobrá, jak dostupnost, tak rychlost webu i databáze plně vyhovující (nevím o jediném výpadku). Příjemná je rychlost a přívětivost tech. podpory (v neděli odpoledne odpověděli do 5 minut). U levnější varianty je sice jisté omezení (např. počítaný přenos dat, při jehož opakovaném překročení nikoliv utnutí webu {pipni}, ale přechod na vyšší program), ale je to zase v poměru k ceně férová nabídka - vím, na čem jsem:).

Sympaticky na mě působí též hosting.blueboard.cz a to nejen kvůli povedeným stránkám, ale i kvůli zajímavé nabídce i referencím. Avšak cena je již o něco jinde, tam bych spíše preferoval program za 95 Kč.

Neberte moji reakci jako reklamu, takhle to prostě vidím. Při rozhodování doporučuji vyzkoušet technickou podporu, rychlost a relevantnost odpovědi vám mnohé napoví.
quinux
Profil
TomTomas

ten onebit.cz vypadá dobře, našel jsem ještě i g-hosting.cz , ale na něho jsem již někde něco špatného četl. hosting.blueboard.cz je dobrý, ale to je zas už cenově vysoko - né, že bych na to neměl, ale ten web co tam chci přesunout je malý a jen pro "zábavu" takže bych nerad do něho investoval víc než musím. ;o)
Tomtomas
Profil
quinux:
V hostování menšího nekomerčního webu je dnes voleb dost (např. přehled na czechhosting.net. Záleží (podle mě:) spíše na sympatiích/celkovém dojmu; já jsem vybíral zejména podle kladných ohlasů (třeba tyto diskuse), úrovně stránek (zda jsou tam všechny potřebné informace) a rozhodly rychlé odpovědi na mé dotazy. Taky jsem vybíral podle ceny (proč dávat hned ze začátku víc, než musím), ale taky jsem se díval trochu do budoucna, kdy na stránkách bude něco "vážnějšího", abych se zbytečně nemusel stěhovat.

G-hosting má zajímavou nabídku za nízké ceny (např. program za 35 Kč nevypadá zle), záleží, jak dokáže nabídce dostát (ohlasy spokojených zákazníků - jako já s ONEbit :). Pokud ano, hostování u něj bude fajn. Stejně tak výše zmíněný WebDum.com.

U svého současného poskytovatele mám 2 redakční systémy přes databáze, aplikoval jsem mod_rewrite (jehož použití mi sám navrhl) a vše bez problémů (co slíbili, tomu dostáli). Pokud si podrží úroveň služeb do budoucna (nevím, proč by ne:), nevidím důvod, proč tam nezůstat s náročnějším (obchodním) webem.
quinux
Profil
Tomtomas

těch možností je opravdu hodně a o to hůř se vybírá. ;o) S malými hostingy, které jsou navíc nové lidi nemají moc zkušeností takže jen těžko mohu čekat hned pochvaly nebo kritiku. Hosting, který má ten web v současné době mi např. vyhovuje - je tam 1gb místa (i když mi k ničemu) a spousta dalších služeb, problém je však s dostupností a fakt, že každý druhý měsíc od nich dostanu šek na slevu, protože nedodrželi garantovanou 99% dostupnost je mi k ničemu, když ten web nikdo neuvidí. ;o) Zatím ještě budu hledat (mám na to čas) a třeba ještě někdo přispěje svými poznatky. ;o) Přesto díky
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
našel jsem ještě i g-hosting.cz , ale na něho jsem již někde něco špatného četl.

Nemohu souhlasit, jsem 100% spokojen :).
Timy
Profil
ad g-hosting
nenašel jsem tam nikde dostupnost, neví někdo? Jinak to vypadá docela slušně
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
neví někdo
99.664%
Timy
Profil
djlj
nějaký odkaz? Tohle si můžu vymyslet taky...
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
"taky" vymýšlet nemusíte, jelikož jsem si to nevymyslel a nevím, jak jste k tomu došel :). http://mereni.kyblsoft.cz/ :)
Timy
Profil
djlj
ok, díky moc:-) další stránka, kterou jsem neznal...
Aleš Neumann
Profil *
Můžeš mrknout na www.webhosting51.cz, méně známý hosting, nemají přetížené servery a služby na vysoké úrovni - rychlost a kvalita - super poměr cena/výkon.
larryonov
Profil
u Webdum.com jsem uz asi treti rok, i kdyz s jinou domenou, vsechno je v pohode, nemuzu si prakticky stezovat....akorat maji pomale ftp, ale to za 25kc za mesic prekousnu..

malem bych zapomnel, provozuju tam stranku na drupalu, takze php, mysql, mod_rewrite a dalsi veci funguji..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0