Autor Zpráva
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Dejte si do kalendáře datum 18. ledna 2013 a naplánujte si cestu do Datacentra WEDOS - Hluboká nad Vltavou u Českých Budějovic.

Program:
- prohlídka Datacentra WEDOS
- přesun do restaurace
- následuje večeře (občerstvení zajištěno)
- potom nezřízená zábava... (pivo zajištěno :-) )

Přijměte pozvání od WEDOS Internet, a.s. = občerstvení platíme :-)

Zveme:
- jakpsatwebníky
- webtržníky
- webdealníky
a případně další uživatele dalších diskuzních fór

Ubytování:
Pro zájemce o ubytování doporučíme vhodný hotel.

Detaily přineseme v lednu na našem webu, Facebooku a zde.

Pokud téma patří jinam, tak prosím o přesun tématu jinam (ne k ledu :-) ). Děkujeme.
Kubo2
Profil
wedos:
Koľko rokov minimalne musím mať, aby som sa mohol zúčastniť? Či to je jedno?
Hoci aj ja sa povazujem tak trochu za jakpsátwebníka :)
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Nám je to jedno. Pokud Vám nebude 18, tak dostanete místo piva limonádu. To vůbec nevadí.
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Pro vzdálenější hosty máme domluvené ubytování - **** hotel v Hluboké za 500 na osobu a noc (včetně DPH a snídaně).
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Dobrý den,
sraz v pátek v 16:00 před Datacentrem WEDOS, respektive před poštou v Hluboké nad Vltavou. Je to světle modrá budova přímo v centru Hluboké, po pravé straně jednosměrné ulice - Masarykova, cca 100 metrů od kostela.

Vzhledem k počtu návštěvníků je pravděpodobné, že budeme prohlídky dělat v několika etapách a začneme například již v 15:00 a v 15:30. Vyčkávejte před poštou podle toho jak dorazíte a my se o Vás postaráme :-).
My si vás vyzvedneme před poštou, uděláme prohlídku Datacentra WEDOS, probereme technické věci a potom se přesuneme do Hotelu Záviš, kde si dáme večeři a pivo. A poklábosíme :-) . V případě větší účasti to uděláme tak, že část prohlídek uděláme později - během večera. Pokud tedy přijdete později, tak jděte rovnou do hotelu Záviš a prohlídku uděláme později během večera.

V hotelu to nebude nic oficiálního, všechno jen prostě tak, abychom se potkali - my s vámi, vy s námi a naši zákazníci navzájem. Možná by bylo dobré, abychom se potom v restauraci vzájemně představili. Každý by mohl říct třeba jednu nebo dvě věty o sobě a o tom co dělá. Tak si něco připravte :-)

Fotografování - během prohlídky dovoleno, ale nefotografujte osoby (ať naše pracovníky nebo jiné návštěvníky). Psaní reportáží a názorů dovoleno :-)

Parkování - na celé Masarykově ulici nebo v okolí. Je tam sice cedulka, že je placené, ale v zimě se neplatí. Nebojte.

Ubytování - je domluvené v Hotelu Záviš - www.hotelzavis.cz, kde je domluvená speciální cena 500,-Kč na osobu a noc včetně snídaně, poplatků a DPH! Je to čtyřhvězdičkový hotel s parkovištěm. Vezměte přítelkyně, rodinu a udělejte si výlet na Hlubokou na víkend. Zámek otevřen! Stačí při rezervaci napsat, že jdete na akci WEDOS.

Aktualizujte si stav, zda se zúčastníte nebo ne. Pomůže nám to v orientaci ohledně počtu účastníků a podle toho případně upravíme harmonogram prohlídek. Děkujeme.

V případě, že o akci bude zájem, tak ji klidně zopakujeme (i třeba s nějakým zájmovým programem - bowling, minigolf)... Nemusíte mít tedy obavy, že se na někoho nedostane :-)

Nezapomeňte vzít dobrou náladu!
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Mejdan u WEDOS skončil :-) . Nakonec přijelo přes 30 návštěvníků. Nejvzdálenější i stovky km (jeden i ze Slovenska). Děkujeme všem.

Doufáme, že se vám u nás líbilo. Napište články, názory, připomínky a nápady na příště. Pokud máte fotografie, tak se nestyďte ukázat svoje výtvory.

Sněhová kalamita nás nezastavila a nejstatečnější končili až kolem 3:00 (pod 12 hodinách). Ještě jednou díky za podněty a hezký večer.

0