Autor Zpráva
MiralK
Profil
Moderátor Str4wberry: Titulek „pujde mi tam i další“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Ahoj, udělal sem si jednoduché stránky v php a uvažuju o hosting na wedos, - podporuje jenom php a mysql nebo mi tam pujdou i javascript, java aplety, ASP, servlety atd... Já se v tom moc nevyznám, jen něco sem se naučil z internetu, ale chtěl bych do stránek časem přidat i ty další jazyky
Sir Tom
Akcionář wedosu
Profil
MiralK:
Také ahoj,

když se podíváš, tak uvidíš, že PHP a MySQL podporováno je. JavaScript samozřejmě také pojedee, protože server nemá na JS vliv. Java aplet jakbysmet. U ASP si nejsem jistý, ale proč se učit ASP, když umíš PHP?

hosting u wedosu 100% doporučuji. Má dobré ceny a služby. Jakmile se časem naučíš ty "další" jazyky, tak poznáš, že některé z nich je úplně zbytečně znát, protože půjdou nahradit lepšími...
Str4wberry
Profil
Když jsme u těch pravidel, tak ještě Pravidla kategorie Hosting » 7. Každé doporučení/hanění/hodnocení musí obsahovat bližší ověřitelné údaje o svém autorovi, ideálně adresu hostovaného webu. Anonymní výkřiky jsou bezcenné a nevěrohodné.

Co se týče spřízněnosti, tak by Sir Tom mohl dostat popisek.

0