Autor Zpráva
peteo
Profil
Na hostingu ic.cz už tretí rok prevádzkujem stránky.
používam dve adresy na tym.sk.
Jedná je dostupná ako cez vstavaného ftp klienta na ic.cz, tak i isto je dostupná cez ftp z total commandra, filezilly,
druhá nie.
Pri pokuse o upload mi uploadované súbory vždy prepíše na veľkosť O bytes, nedajú sa v administrácii ani upravovať.´, pri pokuse o upload vypisuje 552 Disk quota exceeded.
Priestor je obsadený cca na 1/8.
Neviem, čo s tým, už dva dni píšem adminovi a nič (telefónny kontakt nie je).
Už vyše roka uploadujem v Veľkej Británie a neboli s tým žiadne problémy.
Až teraz.
Davex
Profil
peteo:
pri pokuse o upload vypisuje 552 Disk quota exceeded
Pravděpodobně došlo volné místo na disku webserveru. Na množství obsazeného místa nezáleží, protože ho nemáš rezervované jen pro sebe, ale sdílíš ho s jinými uživateli.

Neviem, čo s tým, už dva dni píšem adminovi a nič
Někteří psali i několik měsíců a byli na tom stejně. Poslední dobrovolník, který lidem pomáhal řešit problémy to vzdal asi před rokem.

Už vyše roka uploadujem v Veľkej Británie a neboli s tým žiadne problémy.
Až teraz.
IC.cz umírá asi tak poslední dva roky, takže gratuluji k tomu, že to tak dlouho fungovalo.
peteo
Profil
Davex:

Takže zmeniť hosting?

Jednoznačne je v podmienkach, že sa ods nich nesmie presmerovávať.
Takže po troch rokoch, čo si ľudia zvykli ku mne chodiť, som o nich prišiel?
Ako sa k tomu zachová google?
Viedol ku mne celkom slušný počet odkazov.

Hm, hm.
Davex
Profil
peteo:
Takže zmeniť hosting?
Ano, a nejlépe přesunout i na vlastní doménu 2. řádu, abys nebyl závislý na cizí adrese a při příští změně hostingu nemusel přesměrovávat.

Jednoznačne je v podmienkach, že sa ods nich nesmie presmerovávať.
Je zakázáno pouze přesměrování titulní stránky. Domníváš se, že když se o servery nikdo nestará, bude někdo vymáhat dodržování pravidel?

Viedol ku mne celkom slušný počet odkazov.
Použij přesměrování 301 a požádej správce odkazujících stránek o změnu adresy na novou. Během měsíce až dvou si to vyhledávače zaktualizují a budou odkazovat na novou adresu.
peteo
Profil
Davex:

"požádej správce odkazujících stránek o změnu adresy na novou."

nj, ale ako dostanem to presmerovanie na server keď tam nedokážem nahrať 200 b súbor?
a admini nereagujú.
Davex
Profil
Budeš muset vychytat nějakou slabou chvilku, kdy to zrovna náhodou půjde. Pokus o uvolnění místa smazáním nějakého většího souboru asi nebude úspěšný.
peteo
Profil
takže do .htacces napísať iba

RewriteEngine on
RewriteRule    (http://staryweb.sk*)    http://novyweb.sk*     [R]

a snažiť sa to tam dostať?

0