Autor Zpráva
mallchy
Profil
Dobrý den,
hledám vhodného poskytovatele serverových služeb - potřebuju pravidelně rozesílat velké množství emailů, v řádu statisíců až milionů denně. Poradí někdo, kdo již něco podobného řešil, na koho se obrátit, na co si dát pozor..?

Předpokládám, že nějaká vps asi nebude dostačující?
Luky
Profil
Zkusil bych se poradit přímo s poskytovatelem VPS. Zkuste třeba WEDOS s nimi se dá (klidně i po chatu) bezproblémově domluvit.
Milión mailů denně není žádná sranda a určitě se to odesílání mailů bude muset rozložit na celý den.
mallchy
Profil
bude muset rozložit na celý den
s tím se počítá, kouknu, díky za tip
DJ Miky
Profil
U Wedosu si hlavně pročti stránku Odesílání e-mailů a omezení, tam jsou popsány podmínky pro odesílání mailů z VPS.
ACTIVE 24
Profil
Dobrý den, všimli jsme si vaší poptávky na e-mailové řešení, rádi bychom vám za ACTIVE 24 nabídli adekvátní řešení. Pokud budete mít zájem, ozvěte se nám na e-mail: dedikovane@active24.cz.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na mallchyho:
„na co si dát pozor?“
Na zákony. Zasílat nevyžádaná obchodní sdělení je zakázané (samozřejmě pokud máte explicitní souhlasy všech příjemců, tak by s tímto neměl být problém).
wedos
Hosting WEDOS
Profil
DJ Miky:
Dobrý den, na VPS limity nejsou, ale samozřejmě není možné rozesílat nevyžádané maily a nevyžádaná obchodní sdělení. Pokud bychom s tím nebojovali, tak by naše síť a naše IP adresy brzo byly na všech blacklistech. Maily od nás a k nám by potom bylo problematické poslat nebo obdržet. To se musí skutečně hlídat.

0