Autor Zpráva
peteo
Profil
Dobrý deň, večer, ráno,

hľadám hosting pre doménu 2. rádu s týmito požiadavkami:
priestor najmenej 500 MB, neobmedzené ftp prenosy, veľký (najradšej neobmedzený) počet súborov (zatiaľ cca 4000 fotografií a samozrejme iné súbory (cca 100 - 150) a pribúdajú) a hlavne povolené crony (to je dôležité).
Som ochotný za ročný hosting platiť cca +-25 euro.
doménu mám zaplatenú a funkčnú.

Mnohí možno povedia, hľadaj (ujko gúgl), ale ide mi skôr o skúsenosti s tým ktorým hostingom, kritiky.

Ďakujem za pomoc.
Sir Tom
Akcionář wedosu
Profil
peteo:
https://hosting.wedos.com/ - asi cenově nejvhodnější... stačilo ovšem si projít tuto diskuzi - už se to zde řešilo mnohokrát
peteo
Profil
Sir Tom:
Ja viem, pozeral som, ale časy sa menia.
Pred tromi rokmi som mal super hosting, ktorý mi vyhovoval, dnes (cca 14 dní naspäť), kľakol. Pritom som ho sám pár ľuďom odporúčal.
Situácia na trhu sa mení každým dňom, preto ma zaujímajú aktuálne skúsenosti druhých.
Keď už mám utrácať, nech to aspoň je rozumné. To viete, dôchodcovia moc peniažkov nemajú.
wedos
Hosting WEDOS
Profil
peteo:
Dobrý den,

u nás budete spokojen. Za minimální částky dostanete spolehlivé a výkonné služby na značkových serverech FUJITSU. není náhoda, že jsme již třetím rokem (od začátku naší činnosti) nejprodávanějším hostingem v ČR a zároveň již 3. největším.
peteo
Profil
Registroval som sa na wedose a zatiaľ sa s nikým neviem skontaktovať.

Ďakujem za tip.
jenikkozak
Profil
peteo:
V pravém dolním rohu jejich stránky se zobrazuje chat. Jeho použití bude výrazně efektivnější než debata prostřednictvím tohoto diskusního fóra.
peteo
Profil
ďakujem, už komunikujem.
;-)

0