Autor Zpráva
Agebr
Profil
Dobrý den,
Chtěl bych si udělat jakýsi e-zin na wordpressu a k němu zvolit dobrý hosting. Časem bych si možná koupil i placenou doménu, ale zatím bych chtěl nějakou zdarma s tím, že bych na ní přesměrovával přes .tk.
A tak se vás ptám: Znáte nějaký hosting, co by byl zdarma, podporoval Wordpress (tedy jazyky, které wordpress využívá) a měl buď málo/žádnou reklamu?
Co se týče místa, tak pokudmožno ce nejvíce, ale samozřejmě v rámci možností. Nepředstavuji si, že zadarmo získám úplně všechno, co požaduji.

Předem díky za odpověď.
Amycus
Profil
Dobrý den, řešením by mohla být endora. Bohužel se na webu objeví celkem velké množství reklam... jedna textová úplně na konci stránky a potom třeba u slov v nějakém odstavci Vašeho článku. Na endoru si můžete nahrát jednoduše CMS, portál Vám sám nabídne jednoduchou instalaci s pěkným návodem jak na to.
Vyzkoušejte, je to zadarmo, nic za to nedáte. :)
Agebr
Profil
Amycus:
Dík za odpověď, ale četl jsem, že endora má .tk zakázané.

Když se na to tak koukám, tak bych možná i do nějakého placeného hostingu šel, ale to jsem chtěl až časem. Reklama u slov mi velmi vadí, lidé si tak budou myslet, že je to užitečný link, a kliknout tak na odkaz, na který nechtěli.
Davex
Profil
Agebr:
endora má .tk zakázané
Na některé webhostingy není možné umístit doménu .tk, protože je to takový menší podvod a při větší návštěvnosti webu se o ní dá snadno přijít. Ta firma, co to provozuje, si pak na ní dá svojí reklamu. U Endory to zakázali proto, protože sebraných domén bylo docela dost a uživatelé tímto příliš zatěžovali podporu hostingu (nebo-li brečeli na špatném hrobě).

Reklama u slov mi velmi vadí
Reklama vkládaná do textu by se měla dát vypnout v administraci.
pavelska
Profil
Moxo.cz je zdarma a podporuje tk. Wordpress tam funguje mám vyzkoušeno na svém webu co tam hostuju


Troufám si říct že vśechno co jsi psal že požaduješ moxo.cz splňuje, tedy skoro žádná reklama, zdarma, tk a wordpress podpora a dost místa (5GB)
jenikkozak
Profil
pavelska:
Pravidla kategorie Hosting » 7. Každé doporučení/hanění/hodnocení musí obsahovat bližší ověřitelné údaje o svém autorovi, ideálně adresu hostovaného webu. Anonymní výkřiky jsou bezcenné a nevěrohodné.
Carol
Profil
Nevím, jestli to bude někomu užitečné, ale na http://www.ziskejte.cz/godaddycom maj akci do 30.6., že můžete mít placený web hosting, za který vám zaplatěj litr. ;)
Doktor Brain
Profil
Z mého porovnání freehostingů na freehosting.unas.cz vychází jako nejlepší hosting Endora. Wordpress tam jde nainstalovat automaticky v administraci a podpora na fóru dokáže velmi dobře poradit. Jde tam přidat i doména tk, ale musí se přidat k jiné doméně, třeba k nějaké doméně 3. řádů.

0