Autor Zpráva
vlpospa
Profil
Chtěl bych se zeptat, který hostingový server je dobrý.Nwevím,kam mám umístit stránky.Hlavně aby byl zadarmo,tak nějak, jesťě dělám školu.
Diky
Spikee
Profil
webzdarma
Michalek
Profil
Site.cz
Spikee
Profil
szm.sk
Yuhů
Profil
milí diskutující, zmiňujte prosím PROČ který hosting doporučujete. Jinak bych to měl mazat coby spam. Náhodou webzdarma nebo site.sk znám, takže udělám výjimku.
Michalek
Profil
2 Yuhů: Mno těžko říct, vlpospa chtěl dobrý hostingový server zadarmo, tak házíme odkazy. Vím, že to může vypadat jako spam, ale co jiného než odkazy bych měl dávat? Kór, když se serverem nemám zkušenosti a znám ho pouze z doslechu.
llook
Profil
vlpospa: To záleží na tom, jaké máš požadavky. Jestli potřebuješ PHP, nebo ASP.NET. Pokud potřebuješ PHP, tak jaké další věci (GD2, iconv, ...). Nedá se říct, že by jeden hosting byl nejlepší. Ale existují různá srovnání freehostingů.
Namátkou:
http://www.freeweby.iglu.cz/ (pozor na pop-up)
http://free.hostingy.cz/
Srovnání freehostingů s podporou PHP:
http://www.juk.cz/php/freeweby.php
DoubleThink
Profil *
Kór, když se serverem nemám zkušenosti a znám ho pouze z doslechu.

Tak proč doporučuješ něco co neznáš?
PetrK
Profil
Už je to měsíc staré téma takže asi pozdě, ale moje zkušenost například s freehostingem SWEB který jsem kdysi trošičku využíval. Tam bylo například takové podivné omezení že pokud jsem tam chtěl přes FTP Clienta cokoliv nahrát, šlo to dobře pokud ten soubor neměl více než tuším 500kB. U souboru na 500kB to nahlásilo vždycky nějakou chybu a prostě to nešlo ani náhodou. Takže sice tam bylo 10MB místo ale s tímto podivným omezením. Holt u webhostingu zadarmo je vždycky potřeba počítat s nějakým omezením a samozřejmě nulovou technickou podporou (na nějaký e-mail při týdenní nedostupnosti stránek mě nikdy nikdo neodpověděl). Nestěžuju si ale pouze konstatuju, u služby zdarma se s tím prostě musí počítat.

Takže asi záleží k jakému účelu ty stránky člověk má, pokud chce aby vše fungovalo bezvadně tak se bez placeného webhostingu neobejde, aspoň tedy podle mé zkušenosti. Kdysi jsem toho vystřídal docela dost než jsem konečně došel k tomuhle závěru. A mám zkušenost že trošičku to platí i u placeného webhostingu, pokud je něco 3x levnější než jinde, tak ani zde člověk nemůže očekávat bůh ví co.....
markéta
Profil
Koukala jsem, že mnozí máte web na webzdarma, jaké máte zkušenosti s podporou? Já tam mám web teprve 14dní a tři dny už mi nejde ftp (nastavení jsem zkontrolovala asi 100x, nic jsem neměnila a předím to šlo....) a při aktualizaci přes správce souborů mi to u cca 30% hlásí, že soubor nebylo možno nahrát (nejsou větší než 0,5 MB. Psla jsem na podporu a nikdo nereaguje....
Máte podobné zkušenosti? Nerada bych web zase stěhovala, na swebu žádné problémy nebyly
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0