Autor Zpráva
lionel messi
Profil
Zdravím,

chcel by som sa skúsenejších opýtať, či je webzdarma.cz dobrá a seriózna freehostingová služba. Reklamy mi neprekážajú, chcem len vypublikovať svoj amatérsky výtvor. Viem, že webnode reklamy nedáva, ale ten sa mi nepáči, myslím, že najlepšou voľbou je webzdarma.cz. Ďakujem za radu.

Moderátor Chamurappi: Titulek „Webzdarma.cz“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
ShiraNai7
Profil
lionel messi:
dobrá a seriózna freehostingová služba

Neřekl bych, v chromu se tam ani nedostanu (varování o malware). Co jsem viděl a zažil, tak mívá dost problémy s kapacitou. Jejich web se za posledních 10 let prakticky nezměnil. Vyzkoušej a uvidíš.

Dobré zkušenosti mám s freehostingem u profitux.cz.
Joker
Profil
lionel messi:
Já bych řekl, že to je celkem standardní freehosting. Nějak to funguje, ale podpora samozřejmě veškerá žádná.

Čehož důkazem je i toto:
ShiraNai7: „v chromu se tam ani nedostanu (varování o malware)
To je způsobené tím, že se jim mezi reklamy vloudila reklama na nějaké spammery a delší dobu to nikdo neřešil.
lionel messi
Profil
ShiraNai7:
Dobré zkušenosti mám s freehostingem u profitux.cz.

Ďakujem za tip. Len by som sa chcel spýtať, čo s kolónkou "ukážka tvorby" v registračnom formulári - musím ju vyplniť. Na to však potrebujem nejakú ďalšiu adresu, kde (aspoň prechodne) niečo vypublikujem (či sa to dá aj inak a som príliš nechápavý? :-)) ...
ShiraNai7
Profil
lionel messi:
čo s kolónkou "ukážka tvorby"

To je problém no.. když jsem ten freehosting využíval, měl jsem i další weby hostované jinde.
Asi to dočasně nahraj jinam a pak smaž :)
johnl
Profil
Případně já, bych Ti doporučil podívat se na endora.cz :) Nemůžu si stěžovat na žádnou nedostupnost, reklama ve free verzi hostingu se dá skvěle zakomponovat do stránky a oprati wz.cz či ic.cz nabízí podle mně mnohem lepší parametry hostingu. :) Bohužel pro lepší verzy free hostingu je nutné mít mojeID, které ale mám a není problém si jej založit. :)
lionel messi
Profil
Vďaka za tipy, musím si "nad to sadnúť" a premyslieť si, kde by to bolo najlepšie (možno endora?). Bohužiaľ, nemám veľa času, tak sa ozvem až o niekoľko dní - 2 týždne (možno už aj s dotazom stránky na zhodnotenie :-))
ShiraNai7
Profil
lionel messi:
možno endora?

Ten není špatný, i když jejich přístup není ideální. Mají tam problém s eacceleratorem - způsobuje fatální chyby při použití anonymních funkcí v PHP ale prostě to neřeší :)
lionel messi
Profil
ShiraNai7:
Mají tam problém s eacceleratorem - způsobuje fatální chyby při použití anonymních funkcí v PHP ale prostě to neřeší :)

Do PHP by som ako začiatočník určite hneď teraz nešiel, stačí mi HTML, CSS a ako-tak Javascript.
Thalia
Profil
Joker:
Nějak to funguje, ale podpora samozřejmě veškerá žádná.
Mno, když se zamyslím, kolik času denně strávím (i když teď jsem na krátké MD) na fóru a na mailu podpory WZ s řešením problémů uživatelů (s případnou pomocí admina), tak bych to nenazvala "veškerá žádná"... Problém s označením za malware samozřejmě řešíme.
Krakatoa
Profil
Podle mě je nejlepší volbou co se týče freehostingu php5.cz pokud ti stačí 50 MB prostor na soubory a 50 MB v databázi mysql.
lionel messi
Profil
Krakatoa:
Podle mě je nejlepší volbou co se týče freehostingu php5.cz pokud ti stačí 50 MB prostor na soubory a 50 MB v databázi mysql.

Priestor bude stačiť, nebude ale problém, že na stránke vôbec nepoužijem PHP? Aj v podmienkach je tam uvedené, že služba je určená prioritne pre ľudí, kt. sa chcú oboznámiť s PHP, tomu sa však budem venovať až o dosť neskôr (keď budem mať skúsenosti).
Krakatoa
Profil
lionel messi:
Myslím, že účty mažou jen pokud zásadně porušíš pravidla (např. zákony ČR) a jednou za čas mažou neaktivní účty (to daj vědět předem, to pak stačí se přihlásit např. přes ftp pokud jsi tak dlouho neudělal).
IdemeNaHavaj
Profil
Dobrý freehosting je moxo.cz no s pomalým ftp, ale bez reklamy a má všetko.
endora
Profil
ShiraNai7:
Ten není špatný, i když jejich přístup není ideální. Mají tam problém s eacceleratorem - způsobuje fatální chyby při použití anonymních funkcí v PHP ale prostě to neřeší :)


Ono to moc resit nejde . Je to vlastnost EA. APC bohuzel na endore z urcitych duvodu nefunguje. Ted se testuje Zend Optimizer.
ShiraNai7
Profil
endora:
Ono to moc resit nejde

Nějak to jít musí, i kdyby se to mělo do vyřešení vypnout. Uživatelé se s tímhle u vás potýkají častěji, než si myslíte (téma s tímto problémem mám na diskusi svého cms pravidelně).
Davex
Profil
ShiraNai7:
i kdyby se to mělo do vyřešení vypnout
Uživatelé si eAccelerator mohou vypnout v .htaccess.

php_flag eaccelerator.enable 0
php_flag eaccelerator.optimizer 0
endora
Profil
Davex:
„i kdyby se to mělo do vyřešení vypnout“
Uživatelé si eAccelerator mohou vypnout v .htaccess.
>
>
>
php_flag eaccelerator.enable 0
php_flag eaccelerator.optimizer 0

Ano toto je nekolikrat popsane na foru podpory.

ShiraNai7:
Nějak to jít musí, i kdyby se to mělo do vyřešení vypnout
php bez akceleratoru zere 2x tolik prostredku tj muselo by se nakoupit dvojnasobek serveru.

APC nebezi, EA blbne cca na 0.5% projektu a jinak bezi nekolik let bez problemu . Ve stredu se bude nasazovat Zend Optimizer tak snad se to tim vyresi

0