Autor Zpráva
Martin02
Profil
Ahoj,

prosím poraďte mi nějaký webhosting a doménu. Nemusí být nějak zvlášť rychlý, nemusí mít nějak zvlášt velký prostor, chci možnost subdomén (alespoň 3), samozřejmě za co nejmenší cenu.

Děkuji
PecanCZ
Profil
Ahoj, za dnešních podmínek můžu vřele doporučit Wedos. Za skvělou cenu je výkonný, má neomezený prostor a můžeš mít neomezené množství subdomén :)
aDAm
Profil
Co takhle datahousing.cz?
Martin02
Profil
Koukal jsem na ten datahousing.cz a dost se mi to líbí. Standartní česká doména a hosting unlimited celkem za 421kč na rok - není to nějak podezřele málo? Chtěl bych vědět, jestli to není nějaké podvodné nebo tak?
aDAm
Profil
Podvodné v čem? Zaplatíš a jedeš, pokud máš na hostingu data co se týkají webu tak jich tam můžeš mít kolik chceš.
Martin02
Profil
Já na nic nenarážím.. Jen se mi zdá ta cena příliš nízká, tak se ptám na vaše zkušenosti...
Davex
Profil
Martin02:
Datahousing.cz nebrat. Veškerá funkčnost webu závisí na dostupnosti jediného DNS serveru a tento stav trvá minimálně rok. Pokud bys ho přece jenom použil, tak určitě dát doménu a hosting DNS záznamů někam jinam.
Martin02
Profil
Davex:
Díky.

Tak něco jiného? Nepotřebuji žádný luxus.. 500MB, php, 1 mysql - to mi stačí
aDAm
Profil
Reaguji na Davex jeden DNS server opravdu není, jsou dva, bohužel druhý se rozhodl nepracovat tak jak měl.

Martin02:
není čeho se obávat, v těchto dnech probíhá migrace na nové technologie a mimo jiné, pokud půjdve vše tak jak má tak od začátku týdne naběhnou nové NS které nahradí původní řešení které bylo bohužel špatně zvoleno a NS bude provozováno ze 3 geografických lokací. Ad cena, není tam nic skryto, a nějak extra nízká není, např ve srovnání se zahraničním trhem.
Davex
Profil
aDAm:
bohužel druhý se rozhodl nepracovat tak jak měl
Před více jak rokem a nikdo s tím nic neudělal. Jako by nebyl.
aDAm
Profil
Davex:
pokud máš nějaký konkrétní problém který se sekundárním NS vznikl tak klidně kontaktuj a problém se vyřeší.
aDAm
Profil
Davex:
jak jsem psal minulý týden, problém s NS se řešil a výsledek si můžeš ověřit: http://dnscheck.pingdom.com/?domain=datahousing.cz&timestamp=1364212230&view=1

0