Autor Zpráva
hobr
Profil
Zdravím, hledám tipy uživatelů, kteří přešli od Hostmonsteru (nejlépe se stejnou "diagnózou) jinam a jsou spokojení. Já proti Hostmonsteru v zásadě nic nemám, vyhovuje mi jejich vyladění co si můžu a co nemusím sám spravovat, jenže to především večer a v noci strašně laguje... A už mi i začaly chodit varování do Webmaster Tools, že robot nemohl načíst stránky...

Hledám tedy hosting se srovnatelnými službami, ale v Česku, případně v Evropě. A pokud možno levnější ;) VPS nechci.

Díky.
wedos
Hosting WEDOS
Profil
Dobrý den,

nechcete zkusit náš webhosting NoLimit?
aDAm
Profil
hobr:
ahoj, můžu nabídnout něco od nás: http://www.datahousing.cz nové klienty už primárně házíme na nové technologie které máme umístěné v bratislavském DataCube a není problém zajistit i nějaký individual.
hexageek
Hosting hexageek.com
Profil
Pokud chcete hostmonster potrebujete hosting s cpanelem. skuste www.hexageek.com je to snad jediny cpanel hosting a multihosting v ceskoslovensku :)
aDAm
Profil
Jen doplním ;) U nás najdete InterWorx a pokud aktuálně jedete na cpanelu není problém migrovat, InterWorx je vybavem migračním modulem z Cpanelu.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
hobr:
Proč nechceš VPS? Kvůli správě?
My děláme VPSka se správou, takže by ses nemusel o nic starat. Je k tomu administrace jako u webhostingu, kde se dá nastavit skoro všechno. O správu HW, SW, aktualizace a individuální konfiguraci se postaráme my - to je v ceně.

Kdyby tě to zajímalo, naši nabídku najdeš na www.spolehlive-servery.cz.
Vyzkoušet to můžeš třeba na měsíc, abys zjistil, jestli ti sedí administrace, ovládání nebo naše podpora. Navíc teď máme akční 50% slevu na celý první rok.
MirekSpanko
Profil
Doporučuji www.hostingsolutions.cz/. Naprostá spokojenost.
meris
Profil
Doporučuji mixhosting, především kvůli ochotě a skvělé podpoře. Další výhody jako ssh přístup na server, instalace požadovaných programů (mercurial, node.js) jsou velice přijemným bonusem k rozumné ceně.
Juandev
Profil
hobr:
Přešel jsem před dvěma lety od nich k Wedosu. Wedos nenabízí takovej super cPanel jako Hostmonster se spoustou funkcí. Spíše si to tam ale člověk může nainstalovat manuálně a jsou také "unlimited". Cena je dobrá, online nápověda 24/7 a nápomocná. Cena je vlastně oproti Hostmonsteru perfektní a řekl bych, že jsou píchlí někde u páteřní sítě, protože to běhá jako drak.


Juandev:
Takže ano, nejsou tak super jako Hostmonster, ale na druhou stranu jsou v přepočtu výrazně levnější. A na tu levnou cenu co nabízej jsou ty služby super. Pokud jsem byl například u Hostmonsteru zvyklej si vytvářet aliasy automaticky, tak u Wedosu jsem s tím zprvu bojoval, ale díky jejich online chatu jsem se tím po čase prokousal. Tím chci říct, že já jsem v tomhle dost laik, ale pokud tomu rozumíš, tak by si s tím neměl mít problém.

Například u Hostmonsteru jsem také používal AWstats, což by se asi u Wedosu dalo nainstalovat, ale jelikož jsem línej, tak teď používám Google Analytics - ono přejít od jednoho providera k druhému je celkem náročné.

Ale jsem s nima rád jak píši výše a navíc ušetřím nějakých těch skoro 2000 ročně.

0